برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

مشکل نرم‌افزاری آیفون 11 که نمایشگر را سبز می‌کند

رنگ سبز بعد از به‌روزرسانی iOS 13.4.1 اتفاق می‌افتد

مشکل نرم‌افزاری آیفون 11 که نمایشگر را سبز می‌کند ۰ ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ موبایل کپی لینک
مشکل نرم‌افزاری آیفون

مشکل نرم‌افزاری آیفون 11، 11 پرو و 11 پرو مکس باعث شده تا نمایشگر این گوشی‌ها در حالت قفل به رنگ سبز درآید.

برخی از کاربران آیفون 11 بعد از باز کردن قفل، شاهد تغییر رنگ غیرمعمول رنگ سبز در نمایشگرهای آیفون خود هستند. به نظر می‌رسد این مشکل به طور تصادفی رخ می‌دهد و یک اشکال نرم افزاری است که باعث ایجاد رنگ می‌شود.

شکایات مربوط به نمایشگرهای آیفون 11 با رنگ سبز برای اولین بار در Reddit به اشتراک گذاشته شد. در این مرحله مشخص نیست که چه چیزی باعث این مشکل شده و کاربران اعلام کرده‌اند که رنگ سبز چند ثانیه پس از قفل آیفون قابل مشاهده است.

مشکل نرم‌افزاری آيفون

البته برخی از کاربران ادعا می‌کنند که هنگام فعال شدن حالت تاریک یا Dark Mode و Night Shift، با چنین مشکلی مواجه نشده‌اند. سایر کاربران همچنین اظهار داشتند که رنگ سبز وقتی روشنایی صفحه در پایین‌ترین سطح قرار دارد نیز قابل مشاهده است.

بر اساس گزارش کاربرانی که با این مشکل مواجه شده‌اند، رنگ سبز بعد از به‌روزرسانی iOS 13.4.1  اتفاق افتاده است که نشان می‌دهد این موضوع یک اشکال نرم افزاری است. البته تعدادی از کاربران پس از راه اندازی مجدد آیفون خود توانستند این مشکل را حل کنند اما برای همه کاربران این روش موثر نبوده است.

غیر از کاربران آیفون 11، آیفون 11 پرو و ​​آیفون 11 پرو مکس، کاربران آیفون X نیز موارد مشابهی را گزارش کرده‌اند و ظاهرا این مشکل فقط مربوط به iOS 13.4.1 نیست بلکه iOS 13.5 و iOS 13.5.1 نیز با این موارد روبه‌رو شده‌اند.

اگر موضوع پیش آمده یک مشکل نرم‌افزاری آیفون باشد، اپل نسبت به رفع آن در آپدیت بعدی اقدام می‌کند. iOS 13.5.5 هم اکنون در مرحله بتا است و هنوز مشخص نیست مشکل را برطرف می‌کند یا خیر. جزئیات مربوط به تغییر رنگ در حال حاضر محدود است و فقط تعداد معدودی از کاربران در رابطه با این موضوع گزارش داده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments