1%
  • 0/10

تماشا کنید: رونمایی از ظاهر جدید مارک در تریلر بخش دوم فصل دوم Invincible

نمایش نبردهایی هیجان انگیز و معرفی شخصیت‌های جدید

تماشا کنید: رونمایی از ظاهر جدید مارک در تریلر بخش دوم فصل دوم Invincible ۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

استودیو آمازون چندی پیش تریلر بخش دوم فصل دوم Invincible را در کانال یوتیوب خود قرار داد که نکات مهم زیادی را در خود جای داده است.

سریال Invincible در نوامبر سال گذشته میلادی بازگشت اما این بازگشت مطابق انتظار طرفداران نبود؛ زیرا تیم تولید به دلیل عقب ماندن از برنامه ریزی‌ها مجبور شد فصل دوم را به دو بخش تقسیم کند: چهار قسمت ابتدایی در نوامبر منتشر و پخش قسمت‌های انتهایی به زمان دیگری موکول شد. حال و با گذشت حدوداً چهار ماه، فاصله چندانی با پخش قسمت‌های باقی مانده فصل دوم نداریم.

آمازون ساعاتی قبل تریلر بخش دوم فصل دوم Invincible را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو نزدیک به ۲ دقیقه زمان داشته و همانطور که انتظار می‌رفت، نکات مهم بسیاری را شامل می‌شود. جدا از مبارزات بسیار هیجان انگیز و طنزی که از سریال می‌شناسیم، نولان گریسون را در وضعیتی بسیار ضعیف می‌بینیم که حتی قادر نیست از خودش محافظت کند. همچنین بنظر می‌رسد آنگستروم در قسمت‌های پیش رو نقش پررنگ‌تری در داستان خواهد داشت.

نکاتی که تریلر بخش دوم فصل دوم Invincible در خود جای داده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. در بخشی از ویدیو می‌بینیم شخصیت‌ها در یک مراسم خاکسپاری حضور دارند، هر چند هویت فرد فوت شده مشخص نیست. به این موارد باید ظاهر جدید و متفاوت مارک گریسون را اضافه کرد که بصورت بسیار کوتاه در ثانیه‌های پایانی نمایش داده می‌شود. او بنا به دلایلی تصمیم می‌گیرد شنل به تن کند.

مارک گریسون در قسمت‌های پیشین متوجه شد پدرش در سیاره‌ای دیگر خانواده دارد. از همه مهمتر، تهدیدی جدید به نام ویلترومیت‌ها از راه رسیده که می‌خواهد سیاره زمین را به تصاحب خود درآورد. مارک حالا دو انتخاب دارد: مطابق خواسته‌های ویلترومیت‌ها پیش رفته یا ابرقهرمانان زمین را برای نبردی خونین و مرگبار آماده کند.

پخش قسمت‌های جدید سریال Invincible از تاریخ ۲۴ اسفند (مصادف با ۱۴ مارچ) آغاز می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments