1%
  • 0/10

فیلم لایو اکشن Invincible از سریال انیمیشنی آن متفاوت خواهد بود

انتقال احساسی متفاوت از یک داستان

فیلم لایو اکشن Invincible از سریال انیمیشنی آن متفاوت خواهد بود ۱ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم لایو اکشن Invincible

به گفته رابرت کرکمن فیلم لایو اکشن Invincible قرار است یک اقتباس متفاوت نسبت به سریال تلویزیونی انیمیشنی آن باشد.

درست به مانند مجموعه The Walking Dead، رابرت کرکمن (Robert Kirkman) توانست با انتشار کامیک‌های Invincible آن را به اثری محبوب در فرهنگ عامه و اقشار مختلف تبدیل کند. بیش از 144 جلد این مجموعه توانستند راه را برای سریال تلویزیونی انیمیشنی Invincible باز کرده و بدین طریق محبوبیت و موفقیت‌های آن را بیش از پیش گسترده کنند. حال برنامه‌های یک اقتباس دیگر نیز در حال تدارک است.

از رابرت کرکمن طی صحبت در یک مصاحبه جدید با نشریه IGN در خصوص میزان پیشرفت فیلم لایو اکشن Invincible پرسیده شد. این نویسنده در پاسخ بیان داشت که کار روی مجموعه پس از آن که اعتصاب صورت گرفته توسط نویسندگان باعث تاخیر این فیلم نیز شد اکنون ادامه می‌یابد. با این حال نکته کلیدی، این موضوع است که چگونه این فیلم لایو اکشن از سریال تلویزیونی انیمیشنی آن تمایز قابل توجهی داشته باشند.

“به نظر من کارهای متفاوت بسیاری زیادی است که شما می‌توانید با یک اقتباس لایو اکشن انجام دهید. مخاطبین بسیار زیادی وجود دارند که متاسفانه تمایلی برای تماشای یک سریال انیمیشنی ندارند اما جذب اقتباس‌های لایو اکشن می‌شوند. به نظر من، احساس متفاوتی وجود دارد که می‌توان از یک داستان، در اقتباس لایو اکشن آن دریافت کرد که لزوما نمی‌توان آن را از سریال انیمیشنی دریافت نمود. آن‌ها دو امر کاملا متفاوت هستند. بنابراین من کاملا از این موضوع استقبال می‌کنم که کامیک بوک Invincible، سریال تلویزیونی انیمیشنی و اقتباس سینمایی لایو اکشن آن هر کدام یک چیز جداگانه و کاملا مخصوص خود هستند.”

پیش از این سث روگن (Seth Rogen) و ایوان گلدربرگ (Evan Goldberg) که به واسطه کار روی سریال Preacher و The Boys شناخته می‌شود به منظور نویسندگی و کارگردانی این فیلم لایو اکشن به این پروژه پیوسته بودند اما اکنون مشخص نیست این دو نفر هم‌چنان در پروژه مشارکت خواهند داشت یا خیر. به‌علاوه گزارشات اولیه بیان می‌داشتند کمپانی یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) وظیفه توزیع و انتشار فیلم را برعهده دارد که این موضوع نیز پس از انتشار چند سال از تولید فیلم مشخص نیست. تمامی این گزارشات زمانی مطرح شده بود که هنوز سریال انیمیشنی Invincible به محبوبیت گسترده خود روی سرویس استریمی آمازون یعنی پرایم ویدئو دست نیافته بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments