1%
  • 10/10

نقشه راه و تاریخ انتشار تمامی بازی های جدید اینسامنیاک گیمز لو رفت

سه‌گانه جدیدی تو راه است!!

نقشه راه و تاریخ انتشار تمامی بازی های جدید اینسامنیاک گیمز لو رفت ۶ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی های جدید اینسامنیاک گیمز

در پی لو رفتن اطلاعات محرمانه توسط گروه هکری Rhysida، نقشه راه و تاریخ انتشار تمامی بازی های جدید اینسامنیاک گیمز مشخص شده است.

از بازی قسمت پایانی سه‌گانه Marvel’s Spider-Man گرفته تا عنوان مولتی‌پلیر و جهان آزاد Spider-Verse و اسپین آف انفرادی Marvel’s Venom، متاسفانه برنامه چند سال آینده استودیو اینسامنیاک گیمز به‌تازگی توسط یک گروه هکری معروف لو رفته است. البته آنها فقط به معرفی عناوین جدیدی بسنده نکرده‌اند، زیرا ساعاتی پیش اطلاعات بسیار زیادی از بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Wolverine که شامل آلبوم کانسپت آرت، لیست صداپیشگان و چندین گیم‌پلی تکمیل نشده است، نیز در فضای مجازی منتشر شده است.

همانطور که در تصویر زیر (نقشه راه بازی های جدید اینسامنیاک گیمز) مشاهده می‌کنید، برنامه پلی استیشن برای گسترش دنیای مارولی اینسامنیاک فقط به اسپایدرمن و ولورین ختم نمی‌شود، زیرا یکی دیگر از عناوین جدید آنها، بازی انفرادی X-Men است که طبق اسناد منتشر شده، یک سه‌گانه بزرگ مثل Marvel’s Spider-Man خواهد بود و هر قسمت آن بودجه‌ای‌ بالغ بر ۱۴۰ میلیون دلار خواهد داشت. صحبت از بودجه شد، باید اشاره کنیم که بر اساس اسناد محرمانه مذکور، اینسامنیاک گیمز ۳۸۵ میلیون دلار برای بازی Marvel’s Spider-Man 3 و ۳۰۵ میلیون دلار برای بازی Marvel’s Wolverine در نظر گرفته است. (فعلا خبری از بودجه اسپین آف‌های ونوم و اسپایدر ورس نیست)

مروری بر تمامی اطلاعات و جزئیات منتشر شده از عناوین جدید اینسامنیاک گیمز:

بازی Spider-Verse: با توجه به گزارش‌های منتشر شده از توسعه یک آی پی مولتی‌پلیر، این عنوان می‌تواند یک تجربه چند نفره آنلاین باشد که امکان سفر به دنیاهای موازی مختلف را فراهم می‌کند.

بازی Marvel’s Wolverine: از درجه سنی بزرگسال (Mature) برخوردار است و هیچگونه ارتباطی با فرانچایز مردان ایکس فاکس ندارد. داستان بازی در جهانی باز روایت می‌شود و از نظر گیم‌پلی بسیار شبیه سری بازی‌های God of War است.

بازی Marvel’s Venom: از نظر مقیاس بسیار شبیه به اسپین آف مایلز مورالز است و داستان قسمت پایانی سه‌گانه، یعنی Marvel’s Spider-Man 3 را راه اندازی می‌کند. این بازی در کل ۱۲ ماموریت اصلی، ۳ باس فایت و چندین ماموریت فرعی خواهد داشت و شخصیت کارنیج آنتاگونیست اصلی آن خواهد بود.

در زمان نگارش مطلب، هنوز هیچگونه اطلاعات یا جزئیاتی از بازی Marvel’s Spider-Man 3 و سه‌گانه X-Men لو نرفته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments