#مهسا_امینی

شایعه: بازی Injustice 3 با حضور نیروهای واچ‌من در دست ساخت است

انتظار می‌رود در جریان رویداد DC FanDome از بازی Injustice 3 رونمایی شود.

شایعه: بازی Injustice 3 با حضور نیروهای واچ‌من در دست ساخت است امیر سلیمی ۰ ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Injustice 3 با حضور نیروهای واچ‌من

شایعات تازه‌ای منتشر شده است که از ساخت بازی Injustice 3 با حضور نیروهای واچ‌من (Watchmen) خبر می‌دهد.

همان‌طور که می‌دانید، تا چند ماه دیگر و با عرضه کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس، رسما نسل نهم بازی‌ها آغاز خواهد شد. پیرو این موضوع، توسعه‌دهندگان و استودیوهای بسیاری در تلاش برای عرضه‌ی بازی‌های خود برای کسنول‍‌های نسل بعدی هستند. حال با توجه به شایعات تازه، به نظر می‌رسد استودیوی بازی‌سازی ندررلم (NetherRealm) مشغول توسعه نسخه سوم مجموعه بازی‌های Injustice می‌باشد.

باس‌لاجیک (BossLogic) که سابقه طراحی تصویر هنری رسمی بازی Assassin’s Creed Valhalla را در کارنامه دارد، به‌تازگی در اکانت توییتر خود، پوستری از بازی Injustice 3 را به اشتراک گذاشته است. درحالی که این تصویر رسمی نمی‌باشد، نزدیکی رویداد مجازی DC Fandome، باعث داغ شدن بازار گمانه‌زنی و شایعات حول رونمایی از این بازی طی این رویداد مجازی شرکت DC شده است.

اولین موردی که در این پوستر جلب توجه می‌کند، حضور لوگو بازی Injustic3 است. همچنین، از دیگر نکات برجسته‌ی این اثر هنری، می‌توان به وجود تصویر یک ساعت قدیمی بزرگ در پس‌زمینه اشاره کرد؛ حضور این ساعت در کنار صورتک خندان زرد‌رنگ در سمت چپ پوستر که نماد گروه واچ‌من محسوب می‌شود، از احتمال حضور گروه Watchmen در نسخه سوم سری بازی‌های Injustice خبر می‌دهد.

اگرچه هنوز استودیو NetherRealm، توسعه‌دهنده سری بازی‌های بازی Injustice و Mortal Kombat، واکنشی به پوستر منتشر شده نشان نداده است، باس‌لاجیک تصویر هنری دیگری را منتشر کرد که مستقیما به حضور شخصیت دکتر Manhattan، از شخصیت‌های مجموعه واچ‌من، اشاره می‌کرد. انتشار این دو پوستر باعث شده تا عده‌ای از احتمال بالای رسمی بودن این آثار صحبت کنند.

با این حال، از آنجایی که این تصاویر هنوز به طور رسمی تایید نشده‌اند و  صرفا فن‌آزت‌های غیر رسمی از بازی Injustice 3 محسوب می‌شوند، برای کسب اطلاعات رسمی‌تر باید تا تاریخ یک شهریور (مصاف با ۲۲ آگوست) و برگزاری رویداد DC FanDome صبر کنیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا