آیا پس از Mortal Kombat 1 بازی Injustice 3 ساخته می‌شود؟

چرا ندررلم باز هم به سراغ Mortal Kombat رفت؟

آیا پس از Mortal Kombat 1 بازی Injustice 3 ساخته می‌شود؟ عرفان بدری ۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی Injustice 3

اد بون (Ed Boon) به تازگی اعلام کرده که قصد دارد پس از انتشار بازی Mortal Kombat 1 در سال جاری، به سراغ ساخت بازی Injustice 3 برود.

در سال ۲۰۰۸، استودیوی ندررلم (NetherRealm) اولین بازی مبارزه‌ای خود را با محوریت قهرمانان و شخصیت‌های شرور کتاب‌های کمیک دی سی (DC) با نام Mortal Kombat vs DC Universe ساخت که شامل شخصیت‌های سری مورتال کمبت نیز می‌شد. سپس در سال ۲۰۱۳ بازی Injustice: Gods Among Us توسط این استودیو منتشر شد که به طور کامل روی شخصیت‌های دی سی تمرکز داشت. این بازی در یک جدول زمانی جایگزین جریان داشت و یک مجموعه کمیک اسپین‌آف و یک فیلم انیمیشنی نیز بر اساس آن منتشر شد.

دنباله این بازی با نام Injustice 2 در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. پس از این که در سال ۲۰۲۱ اعلام شد پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 11 به پایان رسیده تا استودیوی ندررلم تمرکز کامل خود را روی ساخت بازی بعدی خود بگذارد، بسیاری از طرفداران منتظر رونمایی از بازی Injustice 3 بودند. با این حال مدتی پیش به طور رسمی از ریبوت مجموعه مورتال کمبت با نام Mortal Kombat 1 رونمایی شد و خبری از دنباله Injustice نبود.

حالا اد بون، به تازگی درباره احتمال ساخت دنباله سری Injustice صحبت کرده و این که چرا به سراغ ساخت بازی Mortal Kombat 1 رفته است. این طور که او می‌گوید، همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ باعث شد تا ساخت نسخه جدید مورتال کمبت خیلی طول بکشد و دیر معرفی شود، اگر تیم آن‌ها ابتدا به سراغ ساخت نسخه جدید Injustice می‌رفت، این باعث می‌شد که بین عرضه نسخه جدید مورتال کمبت و نسخه قبلی آن یک فاصله هفت ساله بیفتد. بنابراین آن‌ها تصمیم گرفتند تا فعلا به سراغ ساخت Mortal Kombat بروند و همچنین قابلیت‌های موتور آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) را آزمایش کنند.

با این حال اد بون تائید کرد که قصد دارد پس از عرضه بازی Mortal Kombat 1 به سراغ ساخت عنوان جدیدی از مجموعه Injustice برود که البته از آن جایی که استودیوی ندررلم فعلا مدتی را صرف پشتیبانی از مورتال کمبت جدید و ساخت دی‌ال‌سی برای آن می‌کند، احتمالا مدت زمان زیادی طول خواهد کشید تا دنباله Injustice از راه برسد.

تائید شده که بازی Mortal Kombat 1 شامل سه شخصیت از سه مجموعه ابرقهرمانی مختلف می‌شود. این شخصیت‌ها آمنی من (Omni-Man) از سریال انیمیشنی Invincible، هوملندر (Homelander) از سریال The Boys و پیس‌میکر (Peacemaker) از فیلم The Suicide Squad هستند.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا