1%
  • 9/10

جیمز گان از تغییر نام فیلم جدید سوپرمن دفاع کرد

تولدت مبارک، سوپرمن!

جیمز گان از تغییر نام فیلم جدید سوپرمن دفاع کرد ۱ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
نام فیلم جدید سوپرمن

جیمز گان، مدیر استودیو دی سی، با انتشار متنی در شبکه‌های اجتماعی به دفاع از تغییر نام فیلم جدید سوپرمن پرداخت.

۲۹ فوریه، تولد سوپرمن بوده و به همین مناسبت، جیمز گان (James Gunn) اخبار هیجان انگیزی را با محوریت فیلم Superman: Legacy به اشتراک گذاشت. گان نه تنها مدیر استودیو دی سی است، بلکه وظیفه فیلمنامه نویسی و کارگردانی اقتباس جدید سوپرمن را بر عهده دارد. او اعلام کرد اثر مزبور از این پس تحت عنوان Superman نامیده شده و زیرعنوان Legacy حذف شده است. گان همچنین بطور رسمی از لوگو رونمایی کرد.

رونمایی از لوگو و نام جدید فیلم سوپرمن بطور کلی با بازخوردهای مثبت طرفداران مواجه شده است. آن‌ها در پست‌های خود به این موضوع اشاره کرده‌اند که هیچ کدام از فیلم‌های سوپرمن طی چند چهار گذشته Superman نام نداشته و همگی دارای زیرعنوان بودند. برخی دیگر هم از سادگی نام خوشحال هستند. با این حال، گروهی دیگر Superman: Legacy را ترجیح داده و واکنشی منفی نشان داده است.

فیلمساز آمریکایی و مدیر استودیو دی سی در یکی از پست‌های خود در شبکه‌های اجتماعی به دفاع از تغییر نام فیلم جدید سوپرمن پرداخت. او توضیحاتی را ارائه داده که بدون شک می‌تواند قانع کننده باشد:

وقتی ویرایش اول فیلمنامه را نوشتم، آن را Superman: Legacy نامیدم. با آماده شدن ویرایش نهایی، واضح شد که باید نامش Superman باشد.

گمانه زنی‌ها درباره داستان فیلم Superman

در حال حاضر اطلاعات چندانی از داستان فیلم Superman در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم کلارک کنت سعی دارد میان میراث کریپتونی و خانواده انسانی‌اش تعادل برقرار کند. کاربران با کنار هم قرار دادن برخی شواهد به این نتیجه رسیده‌اند که بخشی از داستان روی حسادت لکس لوتر به کلارک تمرکز خواهد داشت؛ زیرا لوئیس لین به این خبرنگار جوان علاقه مند است.

فیلم Superman از تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۴ (مصادف با ۱۱ جولای ۲۰۲۵) بصورت گسترده اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments