تماشا کنید: اکسپنشن Hyrule Warriors: Age of Calamity معرفی شد

زودتر از چیزی که فکر می‌کنید عرضه می‌شود

تماشا کنید: اکسپنشن Hyrule Warriors: Age of Calamity معرفی شد نریمان هروی ۰ ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی

طی رویداد نینتندو دایرکت مشخص شد که اکسپنشن بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity با نام Pulse of the Ancients روز ۱۸ ژوئن (مصادف با ۲۸ خرداد) عرضه می‌شود.

بازی محبوب Hyrule Warriors: Age of Calamity بالاخره یک اسپنشن دریافت می‌کند و اولین موج دی ال سی آن با نام Pulse of the Ancients روز ۱۸ ژوئن منتشر می‌شود. این دی ال سی چندین چالش در Royal Ancient Lab، چندین تایپ سلاح و یک Battle-Tested Guardian را به عنوان کارکتر قابل بازی، به Hyrule Warriors: Age of Calamity اضافه خواهد کرد.

صحبت از سلاح جدید شد. لینک می‌تواند از سلاحی به اسم Flail استفاده کند که در صورت داشتن Master Cycle، تا فاصله‌ی قابل توجهی را پوشش خواهد داد. همچنین دشمن‌هایی چالشی‌تر مثل Wizzrobe، یک Chuchu عظیم‌‌الجثه و … به بازی اضافه شده‌اند. همچنین اگر از چالش و مبارزه با دشمنانی قوی‌تر لذت می‌برید، درجه سختی جدیدی با نام Apocalyptic نیز قابل دسترسی است نا تجربه‌ی این بازی را برای شما سخت‌تر کند.

دومین دی ال سی این بازی نیز با نام Guardian of Remembrance هم در نوامبر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. اگر از طرفداران و دوستداران سری زلدا هستید، باید بدانید که بازی  The Legend of Zelda: Skyward Sword HD در تاریخ ۱۶ ژوئیه (۲۵ تیر) سال جاری و Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 نیز در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر خواهند شد.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا شما هم رویداد نینتندو دایرکت را در E3 تماشا کردید؟ کدام بازی در این رویداد، توجه شما را بیشتر از بازی‌های دیگر به خود معطوف کرد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا