بازی Hyper Scape به پایان راه خود می‌رسد

بتل‌رویال شکست‌خورده‌ی یوبیسافت

Hyper Scape

پس از گذشت تقریبا ۱۸ ماه از انتشار، یوبیسافت اعلام کرده که قصد دارد سرور‌های بازی بتل‌رویال Hyper Scape را ببندد.

بازی بتل‌رویال Hyper Scape در ماه آگوست سال ۲۰۲۰ به شکل بتا فقط برای کامپیوتر منتشر شد و تا حدودی توانست خلاقیت‌هایی را در عین سادگی به اجرا بگذارد. پس از حدود ۳ ماه، یوبیسافت اعلام کرد که تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد تا این بازی بتل‌رویال ۱۰۰نفره به پتانسیل کامل خود دست یابد.

به رغم این اعلام یوبیسافت، کار توسعه‌ی بازی Hyper Scape پس از عرضه‌ی فصل سوم معلق شد. این فصل در ماه مارس سال پیش منتشر گردید و پس از آن هم یوبیسافت پس از عرضه‌ی آپدیت ورژن ۳.۱ در ماه آوریل ۲۰۲۱، هیچ آپدیت دیگری برای این بازی منتشر نکرد. حتی حساب توییتر بازی Hyper Scape نیز از از ماه مه سال گذشته، هیچ توییتی برای promote کردن منتشر نکرد و حالا نیز یوبیسافت اظهار کرده که قرار است به زودی سرور‌های این بازی را ببندد.

یوبیسافت در وب‌سایت خود نوشته که:

تصمیم پایان توسعه‌ی بازی Hyper Scape تصمیم بسیار سختی برای ما بود و قرار است سرور‌های بازی در ۲۸ آوریل (مصادف با ۸ اردیبهشت) بسته شوند. ما سعی کردیم که یک بتل‌رویال سریع و با محوریت مبارزه‌های نزدیک را ارائه دهیم و از کامیونیتی این بازی بسیار متشکر هستیم که ما را را در این سفر همراهی کردند. ما از تجربیاتمان در این بازی، برای ساخت محصولات بعدی خود استفاده می‌کنیم. کامیونیتی Hyper Scape، ما واقعا از علاقه‌ی شما به این بازی و حمایت‌های شما متشکر هستیم.

همان گونه که در بالاتر اشاره شد، ۳ ماه دیگر و در تاریخ ۲۸ آوریل یا ۸ اردیبهشت، بازی Hyper Scape به پایان کار خود می‌رسد و دیگر در دسترس نخواهد بود.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا این بازی توانست شما را تا مدتی سرگرم کند؟ فکر می‌کنید این بتل‌رویال چه نقاط ضعفی داشت؟ ممنون می‌شویم که در بخش کامنت‌ها برای ما کامنت بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا