برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

هویت ولورین در فیلم ددپول 3 مشخص شد

نسخه اصلی یا ورینتی مولتی‌ورسی؟!

هویت ولورین در فیلم ددپول 3 مشخص شد ۳۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
ولورین در فیلم ددپول 3

از وقتی دومین تریلر منتشر شده، هویت ولورین در فیلم ددپول 3 به معمای بزرگی تبدیل شده است. اما جای نگرانی نیست چون یک تئوری جدید حقیقت ماجرا را مشخص کرده است.

اتحاد ددپول و ولورین در رویداد کراس اوری به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine اتفاق بزرگی در ژانر ابرقهرمانی محسوب می‌شود و از زمان معرفیش علامت سوال زیادی در ذهن طرفداران گذاشته که یکی از مهمترین آنها هویت ولورین است. برخی معتقدند که او همان جهش‌یافته نامیرایی است که به‌کررات در فرانچایز مردان ایکس فاکس دیده بودیم، اما از عده دیگری معتقدند هیو جکمن (Hugh Jackman) قراره به ورینت ولورین از یک دنیای موازی جان ببخشد. تا اینجای کار استودیو مارول مستقیما در این رابطه صحبت نکرده، اما نکات جالبی در دومین تریلر تازه منتشر شده وجود دارد که به همه سردرگمی‌ها در رابطه با هویت ولورین در فیلم ددپول 3 پایان می‌دهد.

تریلر جدید نشان داد که دنیای ددپول در معرض خطری جدی قرار دارد و ولورین تنها کسی است که می‌تواند به جهش‌یافته نامیرای پرچونه داستان کمک کند. وقتی لوگان بنا به دلایلی نامعلوم از کمک کردن امنتاع می‌ورزد و می‌گوید مشکلت هیچ ارتباطی به من ندارد، ددپول با عصبانیت می‌گوید: “وقتی دنیای خودت هم به فنا رفت همین گفتی؟” سپس مامور پارادوکس از سازمان تناقضات زمانی می‌گوید: “این ولورین کل دنیای خود را ناامید کرده است“. اوایل تریلر هم اگر دقت کنید، ولورین از چیزی ناراحت است و خودش را مسئول اتفاقات رخ داده می‌داند. او حتی به شخصی ناشناس می‌گوید: “من قهرمان نیستم“. حالا سوالی که ذهن همه را مشغول کرده این است که چه اتفاقی برای دنیای ولورین افتاده است؟

اگر به‌خاطر داشته باشید، در فیلم X-Men: The Last Stand، جین گری تحت تاثیر ققنوس تاریک قرار گرفته و کنترل قدرت‌های غیرقابل تصورش را از دست داده بود. علیرغم تلاش مردان ایکس، وضعیت جین گری از قبل هم بدتر شده بود. به‌همین دلیل لوگان سخت‌ترین تصمیم زندگی خود را گرفت و با کشتن عشقش، دنیا را از خطری جدی نجات داد. حالا طبق یک تئوری جدید، ولورین قسمت پایانی سه‌گانه ددپول، نسخه اصلی فرانچایز مردان ایکس نیست و متعلق به دنیایی موازی است که در آن اتفاقات به شکل دیگری رخ داده است. در واقع ولورین با گرفتن تصمیم خودخواهانه و نکشتن جین گری، باعث نابودی دنیای خود شده است. اینگونه جمله مامور پارادوکس نیز با عقل جور درمی‌آید. جالب اینجاست که این تئوری از آسیب دیدن میراث و وقایع شاهکار سینمایی لوگان نیز جلوگیری می‌کند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

33 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments