برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 9.5/10

جزئیات هیجان انگیز جدیدی از داستان Deadpool 3 منتشر شد

الهام از مجموعه کمیک Old Man Logan؟!

جزئیات هیجان انگیز جدیدی از داستان Deadpool 3 منتشر شد ۱۸ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
داستان Deadpool 3

اگرچه مارول هنوز سکوت خود را نشکسته، اما تریلر تازه منتشر شده به احتمال روایت داستان Deadpool 3 با الهام از یک مجموعه کمیک به‌شدت محبوب قوت بخشیده است.

در دومین تریلر فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine به‌صورت رسمی تایید شد که جهش‌یافته نامیرای پرچونه مارول قصد دارد از لوگان برای نجات دنیای خود کمک بگیرد. در حال حاضر نمی‌دانیم چه چیزی باعث شده ددپول اینقدر از نابودی دنیا و عزیزانش بترسد، اما اینطور که پیداست کاساندرا نوا مسئول نابودی دنیای لوگان است و قصد دارد دنیای ددپول را نیز به سرنوشتی مشابه دچار کند، زیرا وقتی ددپول به خطر نابودی دنیای خود اشاره می‌کند، نظر ولورین جلب می‌شود.

طبق تئوری تازه منتشر شده، کاساندرا نوا با استفاده از یک ابرسنتینال، دنیای ولورین را نابود کرده و حالا خط زمانی ددپول را هدف گرفته است (دقیقا مشابه نابودی جزیره جنوشا در قسمت پنجم سریال X-Men 97). برای کسانی که نمی‌دانند، در یکی از شماره‌های کمیک‌ Old Man Logan، کاساندرا نوا کنترل یک ابرسنتینال را در دست گرفت و با حمله‌ای غیرمنتظره، ملت جهش‌یافته جزیره جنوشا را قتل عام کرد. در حالی که هنوز جزئیات رسمی از داستان به بیرون درز نکرده، اما به نظر می‌رسد که ابرشرور فیلم Deadpool & Wolverine قراره آشوبی مشابه آنچه در قسمت پنجم سریال مردان ایکس دیدم، به پا کند.

نکته مهم دیگری که به احتمال روایت شدن داستان Deadpool 3 با الهام از این مجموعه کمیک به‌شدت محبوب قوت می‌بخشد، سر عظیم الجثه مرد مورچه‌ای در خط زمانی ووید است. همانطور که در مطالب پیشین هم اشاره شده، وقایع این خط داستانی در آینده‌ای دور جریان دارد و در آن تمامی اعضای مردان ایکس و سایر قهرمانان دنیای مارول بدست لوگان کشته شدند. سر عظیم الجثه مرد مورچه‌ای نیز از یکی از پنل‌های همین کمیک برداشته شده است.

شاید مرگ ابرقهرمانان بدست لوگان باعث شده باشد تا سازمان TVA کل خط زمانی را هرس و پسماند آن را به ووید منتقل کند. توجه داشته باشید که تمامی موارد ذکر شده تنها در حد احتمال هستند و هنوز هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید یا تکذیب نشده است، بنابراین انتظارات خود را مدیریت کنید.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

18 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments