هواوی سال آینده ۱۰۰ میلیون گوشی 5G می‌فروشد

گوشی‌های 5G سال ۲۰۲۰

هواوی میت ۲۰ ایکس

شرکت چینی هواوی پیش‌بینی کرده که درسال ۲۰۲۰ بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی مبتنی بر شبکه‌های 5G به فروش برساند.

به نظر می‌رسد سال آینده سال گوشی‌های 5G است و تقریبا همه شرکت‌ها به‌ویژه کمپانی‌های چینی در حال آماده سازی خود برای عرضه گوشی‌های مبتنی بر شبکه‌های 5G هستند.

از این رو یک شرکت ژاپنی به نام Taiyo Yuden، سازنده خازن‌های هوشمند برای سازگاری با شبکه‌های 5G اعلام کرده رقم بسیار بالایی از شرکت‌های چینی سفارش گرفته است. بنابراین به نظر می‌رسد شرکت‌های تولید کننده چینی در حال آماده‌سازی زیرساخت‌های شبکه 5G هستند تا در این زمینه پیشرو باشند و بتوانند تعداد مشترکان این شبکه‌ها را نسبت به سایر بازارها به سرعت افزایش دهند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که هواوی و ZTE دو مشتری اصلی برای خازن‌های 5G هستند و پیش بینی می‌شود که هواوی به تنهایی در سال آینده به 100 میلیون دستگاه گوشی هوشمند 5G فقط در بازار چین به فروش برساند.

با توجه به اینکه شرکت ژاپنی Taiyo Yuden یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های خازن در سطح جهان به شمار می‌رود به نظر می‌‌رسد که اطلاعات دقیقی برای پیش بینی‌های خود دارد.

هواوی در تلاش برای گسترش محصولات خود با پشتیبانی از سرویس‌های شبکه 5G است و انتظار می‌رود دستگاه‌هایی با قیمت مناسب‌ به همراه پیشتیبانی از 5G تولید کند تا مشتریان بیشتری جذب کند. با این حال فعلا نمی‌توان پیش بینی کرد که آیا هواوی موفق به فروش تعداد ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی در طول سال آینده خواهد شد یا خیر. با توجه به اینکه هواوی با مشکلات بی شماری که بر سر راه دارد و نمی‌تواند از یک سو با گوگل همکاری کند و از سوی دیگر بازار آمریکا را نیز از دست داده و محدودیت‌هایی که ایالات متحده برای این غول چینی اعمال کرده، آیا می‌تواند به چنین رقمی دست یابد یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا