1%
  • 0/10

میت ایکس هواوی هر ماه ۱۰۰ هزار دستگاه فروش می‌رود

محبوبیت Mate X گوشی تاشو هواوی

میت ایکس هواوی هر ماه ۱۰۰ هزار دستگاه فروش می‌رود ۰ ۲۱ دی ۱۳۹۸ اخبار فناوری کپی لینک
میت ایکس هواوی

میت ایکس هواوی گوشی تاشو این کمپانی چینی است که در طول سال گذشته معرفی و راهی بازار شد. حالا هواوی اعلام کرده که ماهی ۱۰۰ هزار دستگاه از این گوشی می‌فروشد.

در نمایشگاه CES 2020 مدیرعامل سامسونگ اعلام کرد که حدود ۴۰۰ هزار دستگاه گلکسی فولد به فروش رسانده است که با توجه به قیمت بالای گوشی مذکور، رقم قابل توجهی به شمار می‌رود.

حالا هواوی تصمیم گرفته که برنامه فروش میت ایکس را اعلام کند. این کمپانی گوشی تاشو خود را فقط در چین عرضه کرد و از ۲۴ آبان این گوشی را در دسترس کاربران قرار داد؛ این کمپانی چینی اعلام کرده که هر ماه ۱۰۰ هزار دستگاه گوشی میت ایکس به فروش رسانده است. به این ترتیب از زمان عرضه میت ایکس تاکنون ۲۰۰ هزار دستگاه گوشی به فروش رسیده است.

میت ایکس هواوی با قیمتی بالغ بر ۲۴۰۰ دلار در دسترس کاربران قرار دارد و یکی از گران‌ترین گوشی‌های دنیا به شمار می‌رود. البته گلکسی فولد هم با قیمت ۲۰۰۰ دلار در رده قیمت‌های گران قرار می‌گیرد. در این میان موتورولا یک گوشی تاشو از همین سری معرفی کرده که با قیمت کمتر ۱۵۰۰ دلاری راهی بازار شده است.

با وجود قیمت بالایی که گوشی‌های مذکور دارند، شاید انتظار برای افزایش فروش آنها دور از دسترس باشد چرا که بسیاری از کارشناسان معتقدند هنوز بازار آمادگی عرضه چنین فناوری‌هایی را ندارد و شاید سامسونگ و هواوی شتابزده عمل کرده‌اند.

با این حال گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر اینکه سامسونگ امسال قصد دارد نسخه بعدی گلکسی فولد را راهی بازار کند و هواوی برای عرضه نسل بعدی میت ایکس در حال برنامه‌ریزی است. البته غیر از سامسونگ، هواوی و موتورولا، سایر کمپانی‌ها نیز برای عرضه گوشی‌های تاشو برنامه‌ریزی کرده‌اند، حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که در سال آتی چه گوشی‌هایی از چه برندهایی با فرم تاشو راهی بازار می‌شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments