هواوی از میت 30 در دو ماه ۷ میلیون دستگاه فروخت

فروش فوق العاده Mate 30 در دو ماه

هواوی از میت 30 در دو ماه ۷ میلیون دستگاه فروخت ساحره چمنی ۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۸ موبایل
هواوی میت 30

هواوی گزارش داده که در طول دو ماه توانسته بیش از ۷ میلیون دستگاه از گوشی میت 30 به فروش برساند.
هواوی دیروز از تبلت Mediapad Pro رونمایی کرد و در مراسم معرفی این تبلت، ریچارد یو، مدیر عامل شرکت هواوی اعلام کرد که این شرکت توانسته بیش از 7 میلیون دستگاه گوشی از خانواده Mate 30 به فروش برساند که این رقم نسبت به فروش میت 20 با ۷۵ درصد افزایش همراه بوده است.


هواوی سری گوشی‌های Mate 30 را به طور عمده در چین عرضه کرده، اگرچه در سایر بازارهای آسیا و اقیانوس آرام نیز در دسترس قرار گرفته است. با این وجود، با توجه به شرایط حال حاضر هواوی که تحت تحریم‌های ایالات متحده آمریکا قرار دارد، مطمئنا فروش ۷ میلیون دستگاه در دو ماه اول عرضه نقطه عطفی برای این تولیدکننده چینی به شمار می‌‌رود.


هواوی میت 30

فروش هفت میلیون دستگاه از گوشی‌های سری میت شامل هواوی میت 30، میت 30 پرو، میت 30 5G، میت ۳۰ پرو 5G، و میت 30 RS پورش دیزاین است.


دو دلیل مهم برای موفقیت گوشی‌های سری Mate 30 وجود دارد؛ اول اینکه این دستگاه با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، یک گوشی شگفت‌انگیز است و از سوی دیگر به دلیل مشکلات پیش آمده برای هواوی و تحریم این شرکت توسط ایالات متحده، کاربران چینی به سوی استفاده از محصولات سرزمین خودشان روی آورده‌اند و به نوعی استفاده از این دستگاه‌ها را باعث غرور و میهن پرستی خود می‌دانند.


بسته به تنوع حافظه و ویژگی‌، Mate 30 برای هر سلیقه‌ای وجود دارد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا هواوی در آینده اجازه تجارت با گوگل را خواهد داشت، بنابراین فقط باید منتظر ماند و دید که آیا این گوشی با توجه به پشتیبانی نکردن از سرویس‌های گوگل آیا در بازارهایی مانند اروپا یا هند نیز با استقبال همراه خواهد شد یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا