برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

به‌روزرسانی EMUI 10.1 برای گوشی‌های هواوی منتشر شد

لیست گوشی‌هایی که رابط کاربری جدید را دریافت می‌کنند

به‌روزرسانی EMUI 10.1 برای گوشی‌های هواوی منتشر شد ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ موبایل کپی لینک
به‌روزرسانی EMUI 10.1

هواوی لیست گوشی‌های هوشمندی که به‌روزرسانی رابط کاربری EMUI 10.1 را دریافت می‌کنند، منتشر کرد.

جدیدترین به‌روزرسانی رابط کاربری هواوی یعنی EMUI 10.1 همزمان با رونمایی از سری گوشی‌های هوشمند و پرچمدار P40 ارایه شد. به‌روزرسانی جدید بر پایه اندروید ۱۰ با مجموعه‌ای از قابلیت‌ها و بهینه‌سازی‌های متنوع به صورت آزمایشی روی برخی گوشی‌های هوشمند هواوی در دسترس قرار گرفته است.

در رویداد رونمایی از گوشی‌های هوشمند سری Nova 7 این شرکت به طور رسمی لیست گوشی‌های هوشمند واجد شرایط برای دریافت به‌روزرسانی EMUI 10.1 را شامل ۲۲ گوشی اعلام کرد.

محصولاتی مانند P30 و  P30 Proاین آپدیت را دریافت خواهند کرد. اما لیست گوشی‌های سری میت 30 که این به‌روزرسانی را دریافت‌ می‌کنند، بلندبالاتر است. در این لیست نام میت 30 4G، میت  30 Pro 4G، میت 30 5G، میت 30 Pro 5G و بالاخره میت 30 RS Porsche Design به چشم می‌خورد.

از بین گوشی‌های هوشمند سری میت 20 محصولاتی شامل میت  20، میت  20 Pro، میت  20X 4G، میت 20X 5G و در نهایت میت 20 RS Porsche Design به‌روزرسانی EMUI 10.1 را دریافت خواهند کرد.

 همچنین از سری گوشی‌های اقتصادی Nova 6 شاهد عرضه آپدیت جدید نرم‌افزاری هواوی برای Huawei Nova 6،  Huawei Nova 6 5G و بالاخره Huawei Nova 6 SE خواهیم بود.

از میان گوشی‌های هوشمند سری Nova 5 هم پنج محصول Nova 5، Nova 5 Pro، Nova 5i ، Nova 5i Pro  و بالاخره Nova 5Z به‌روزرسانی جدید را دریافت خواهند کرد.

بیشتر دستگاه‌هایی که نام آن‌ها در لیست بالا ذکر شده، در حال حاضر به‌روزرسانی آزمایشی یا همان نسخه بتای EMUI 10.1 را دریافت کرده‌اند. انتظار می‌رود پس از انتشار نسخه‌های آزمایشی که در مرحله تست و بررسی قرار دارد و گذشت چند هفته، نسخه‌های نهایی این به‌روزرسانی نیز در دسترس کاربران قرار بگیرد. در حال حاضر این لیست برای کاربران چینی گوشی‌های یادشده منتشر شده است، اما انتظار می‌رود هواوی به زودی به‌روزرسانی نرم‌افزاری یادشده را برای کاربران کشورهای دیگر نیز عرضه کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments