1%
  • 0/10

گوشی تاشو جدید هواوی در راه است؛ ثبت پتنت گوشی صدفی

گوشی تاشونده باریک هواوی

گوشی تاشو جدید هواوی در راه است؛ ثبت پتنت گوشی صدفی ۰ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ موبایل کپی لینک
گوشی تاشو جدید هواوی

گوشی تاشو جدید هواوی احتمالا در فرم تازه‌ای طراحی و ساخته می‌شود و برخلاف نسل قبلی فرم صدفی خواهد داشت.

سامسونگ، هواوی و موتورولا پیش‌تر گوشی‌های تاشویی عرضه کرد‌ه‌اند که در طراحی و فرم با یکدیگر متفاوت هستند؛ گلکسی فولد سامسونگ یک گوشی تاشو کتابی بود و از کنار باز می‌شد، هواوی نیز نخستین گوشی تاشو خود، میت ایکس را با همان شکل و شمایل گلکسی فولد طراحی و عرضه کرد، اما موتورولا فرم گوشی تاشو خود را تغییر داد و آن را به شکل صدفی طراحی کرد؛ یعنی گوشی همانند گوشی‌های تاشو قدیمی از بخش عمودی روی هم تا می‌شد و بعد هم سامسونگ نیز گوشی گلکسی زد فلیپ را به این شکل طراحی کرد و حالا هواوی پتنت جدیدی ثبت کرده که حکایت از ساخت گوشی تازه‌ای در فرم صدفی دارد.

گوشی تاشو جدید هواوی

پتنت گوشی تاشو هواوی در اداره ملی مالکیت معنوی چین به ثبت رسیده است؛ البته باید به یاد داشته باشید که ثبت اختراع لزوما به معنای ساخت گوشی نیست.

بر اساس تصاویری که از پتنت گوشی تاشو جدید هواوی منتشر شده، شکافی در بالای بدنه گوشی در حالت باز شده دیده می‌شود که حکایت از وجود دوربین سلفی و برخی سنسورهای بیومتریک دارد. در کناره‌ی سمت راست هم کلیدهای پاور و تنظیم صدا قرار گرفته‌اند.

قسمت پشتی دارای چندین دوربین است که در گوشه سمت چپ قرار گرفته و در صورت بسته شدن در کنار دوربین‌ها، نمایشگر ثانویه فعال می‌شود.

با توجه به تصاویر منتشر شده، به نظر می‌رسد که این گوشی هواوی در حالت باز کاملا صاف و مسطح می‌شود و گوشی ظریفی است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که هواوی به دنبال پیاده سازی UTG (شیشه فوق العاده باریک) در گوشی‌های تاشو در آینده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments