1%
  • 0/10

همکاری هواوی با اپراتورهای هندی برای توسعه سیستم عامل ایندوس

هواوی بدون پشتیبانی گوگل سهمش را در بازار دنیا افزایش می‌دهد

همکاری هواوی با اپراتورهای هندی برای توسعه سیستم عامل ایندوس ۰ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ اخبار فناوری کپی لینک
سیستم عامل ایندوس

هواوی قصد دارد همکاری خود را با اپراتورهای هندی بیشتر کند تا بتواند با توسعه سیستم عامل هندی indus OS در بازار هند نفوذ کند.

indus OS سیستم عامل هندی مبتنی بر اندروید است که در فروشگاه App Bazaar با بیش از ۴۰۰ هزار اپلیکیشن و برنامه وجود دارد. هواوی به دنبال مشارکت با اپراتورهای هندی در راستای توسعه‌ی سیستم عامل Indus برای دستیابی به فروشگاه App Bazaar است. اگر هواوی بتواند مقدمات همکاری خود را با شرکت‌های هندی فراهم کند می‌تواند گوشی‌های هوشمندش را همچنان بدون خدمات گوگل در این کشور به فروش برساند.

هواوی پس از عرضه گوشی‌های پرچمدارش در اروپا که مجهز به برنامه AppGallery بود و تنها از خدمات موبایل هواوی پشتیبانی می‌کند، درصدد است کاربران را در دومین بازار بزرگ موبایل جهان گسترش دهد. App Bazaar یک بازار پرطرفدار در کشور هند است، بنابراین اگر هواوی موفق شود با سیستم عامل ایندوس همکاری خود را با اپراتورهای هندی آغاز کند، گوشی‌های این برند چینی در منطقه بسیار وسیع‌تری عرضه خواهند شد.

اگرچه سامسونگ در سال گذشته حدود ۵.۷۵ میلیون دلار در بازار هند سرمایه گذاری کرده است تا ۲۰ درصد سهم OSLabs، شرکت مالک سیستم عامل Indus را به دست آورد، اما با توجه به اینکه هواوی کمی دیر به این بازار ورود کرده، ‌می‌توان امیدوار بود که بتواند سهم بیشتری از بازار هند را به دست بیاورد.

البته هنوز هیچ‌کدام از شرکت‌های چینی و هندی اطلاعی در رابطه با همکاری مشترک خود ارایه نداده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments