برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

چگونه در Need for Speed Unbound پول بینهایت بدست بیاوریم؟

گلیچِ دست و دلباز

چگونه در Need for Speed Unbound پول بینهایت بدست بیاوریم؟ ۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
پول بینهایت در Need for Speed Unbound

به لطف گلیچی که کاربران اخیراً یافته‌اند، پول بینهایت در Need for Speed Unbound به هیچ یک رویای دست نیافتنی نیست.

اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی بود که الکترونیک آرتز اعلام کرد نسخه جدید نید فور اسپید را به کرایترین گیمز سپرده است؛ خبری که باعث شد بسیاری از طرفداران قدیمی به عنوان مزبور امیدوار شوند. به هر حال، کرایترین عناوین اتومبیلرانی موفقی از جمله Need for Speed: Hot Pursuit را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد. ناشر آمریکایی در ادامه سکوت اختیار کرد و جزئیات قابل‌توجهی را به اشتراک نگذاشت. این شرایط ادامه داشت تا اینکه نخستین اطلاعات از نید فور اسپید جدید یکی پس از دیگری در فضای مجازی درز پیدا کردند. این عنوان Need for Speed Unbound نام داشته و هم اکنون در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

Need for Speed Unbound ویژگی‌های قابل‌توجهی را در خود جای داده که یکی از آن‌ها، جلوه‌های بصری است. کرایترین برای نسخه جدید، سبک هنری سل شیلد را با گرافیتی (دیوارنگاری) و جلوه‌های واقع گرایانه‌ی نسخه‌های پیشین ترکیب کرده است. محیط بازی به صورت جهان باز طراحی شده، لیکشور سیتی نام داشته و بر اساس شیکاگو است. در ضمن، سیستم ‌های Heat و شخصی سازی خودروها بازگشته‌اند. در نتیجه، کاربر می‌تواند با انجام فعالیت‌های مختلف، بدنامی خودش را میان افسران پلیس افزایش داده و به امتیاز بیشتری دست یابد.

به لطف گلیچی که کاربران اخیراً کشف کرده‌اند، پول بینهایت در Need for Speed Unbound یک رویا نیست. در صورتی که عناوین اتومبیلرانی را تجربه کرده باشید، باید بدانید از یک فرمول ثابت استفاده می‌کنند: کاربر در ابتدا یک خودروی معمولی داشته و باید به واسطه شرکت در رقابت‌های مختلف پول بدست آورده و خودرویش را ارتقا داده یا خودروی کاملاً جدیدی بخرد. اگر از آن دسته کاربرانی هستید که رابطه خوبی با این فرآیند زمانبر ندارید، توصیه می‌کنیم هر چه سریعتر از گلیچی که کاربران یافته‌اند استفاده کنید؛ زیرا ممکن است تیم توسعه آن را با انتشار یک آپدیت کوچک برطرف کند.

گیم پلی Need for Speed Unbound بر پایه یک سیستم هفتگی طراحی شده است؛ به بیان دقیقتر، کاربر باید چالش‌های روزانه را انجام داده و با دستیابی به پول، خودرویش را برای رقابت اصلی (Qualifier Race) در روز شنبه آماده کند. در صورتی که کاربر موفق به چنین کاری نشود، روز جمعه آنقدر تکرار می‌شود تا او نهایتاْ بتواند با بدست آوردن پول کافی، خودرویش را ارتقا داده و رقابت اصلی را با موفقیت به اتمام برساند؛ رقابتی که پاداش بسیار بزرگی دارد.

وقتی کاربر یک Qualifier Race را با موفقیت به انتها برساند، هفته جدید آغاز می‌شود. حالا و به لطف گلیچی که کاربران یافته‌اند، می‌توان یک Qualifier Race را بارها و بارها تکرار و پاداشش را دریافت کرد، بدون اینکه هفته جدید رقابت‌ها آغاز شود. برای بهره بردن از این گلیچ، کافی است کاربر یک رقابت Qualifier Race را آغاز کرده و با موفقیت به انتها برساند. او همچنین باید به محض شروع سینماتیک پایانی، از بازی خارج شود. با این کار، مجبور می‌شود Qualifier Race را تکرار کند اما خبر خوب این است که پاداش رقابتی که انجام داده، به او داده می‌شود. کاربر می‌تواند این کار را آنقدر انجام دهد تا به مبلغ مورد نظرش برسد.

نید فور اسپید آنباند بازخوردهای امیدوارکننده‌ای را از سوی منتقدان دریافت کرد. با اینحال، در زمینه مالی فعلاْ عملکرد قابل دفاعی نداشته است. طبق گزارش وب سایت GamesIndustry، فروش فیزیکی بازی در مقایسه با Need for Speed: Heat افتی ۶۴ درصدی را تجربه کرد. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments