آیتم Rage Serum در وارزون چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟

فصل پنجم وارزون بهشت عاشقان سلاح سرد است!

آیتم Rage Serum در وارزون چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟ نیما خدارحمی ۰ ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
آیتم Rage Serum در وارزون

توسعه دهندگان وارزون معمولا هر چند مدت آیتمی جدید به بازی افزوده که گیم پلی آن را دست خوش تغییراتی عمده می‌کند. آیتم Rage Serum در وارزون به تازگی بسیار پر طرفدار شده و قصد داریم نگاهی به آن و بهترین روش استفاده از این آیتم داشته باشیم.

یکی از مهم‌ترین و شاید مهم‌ترین ویژگی بازی کالاف دیوتی وارزون، جمع آوری لوت و منابع برای پیروزی است. شما از اولین لحظه فرود خود تا زمانی که کشته شده یا تبدیل به آخرین بازمانده شده و پیروز می‌شوید، باید به دنبال جمع آوری منابع متفاوت برای قرار دادن خود در بهترین شرایط باشید. در برخی مبارزات که آیتم‌های بیشتری به شما رسیده و در مکان نسبتا خوبی حضور دارید، شاید بازی برای شما لحظاتی آسان‌تر شود، اما ممکن است حریفان شما نیز شرایطی یکسان یا بهتر از شما داشته و شما را مغلوب کنند!

شما در بازی وارزون در کنار استفاده از سلاح‌های سرد و گرم و همچنین جلیقه ضد گلوله، می‌توانید از ویژگی با نام Field Upgrade استفاده کنید که گاهی کمکی بسیار شایان به پیروز شما می‌کند. این ویژگی شما را چند قدم نسبت به حریفان پیش انداخته و روند مبارزه شما را به طور کلی تغییر می‌دهد. با آغاز فصل پنجم ما یک Field Upgrade جدید با نام Rage Serum دریافت کردیم که مبارزات سلاح سرد شما را به طور کلی تغییر خواهد داد.

آیتم Rage Serum در وارزون چگونه عمل می‌کند؟

کاربرانی که Rage Serum را در بازی دریافت می‌کنند، در کنار افزایش مسافت حملات ناگهانی با سلاح سرد، افزایش قدرت سلاح سرد و افزایش قدرت گیج شدن حریف در زمان استفاده از سلاح سرد یا مشت را دریافت می‌کنند. اما این ویژگی نکاتی منفی نیز داشته که شامل صدای پای بیشتر و افزایش چرخش صفحه در صورت گیج شدن شما می‌شود.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در زمان استفاده از آیتم Rage Serum در وارزون از Stun Grenade و Riot Shield استفاده کنید. شما می‌توانید با Stun Grenade فاصله خود با حریف را کم کرده و با استفاده از Riot Shield نجات یافتن و پیروزی خود را تضمین کنید.

از کجا می‌توان آیتم Rage Serum در وارزون را دریافت کرد؟

شما می‌توانید آیتم Rage Serum را در جعبه‌های سر تا سر نقشه بازی پیدا کنید و به عبارت دیگر شانس شما برای یافتن این آیتم در بازی بسیار بالا است.

بهترین زمان استفاده از آیتم Rage Serum در وارزون چه زمانی است؟

بدون شک بسیاری از شما به محض دریافت آیتم Rage Serum برای استفاده از آن وسوسه می‌شوید، اما می‌دانید هر عملی در وارزون زمان و مکان خاص خود را دارد. این آیتم در بازی پس از فعال شدن تنها ۴۰ ثانیه قابل استفاده خواهد بود، پس بهترن زمان برای استفاده از آن، زمانی است که شما در تلاش برای از بین بردن دشمنان با فاصله کم هستید. در آن زمان می‌توانید آیتم Rage Serum را فعال کرده و توپخانه خود را بیش از پیش پر کرده و به سمت حریفان حمله ور شوید.

آیتم Rage Serum در وارزون این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده و مبارزات با سلاح سرد را بیش از پیش حساس و هیجانی کرده است. نظر شما درباره این آیتم جدید چیست؟ آیا شما تا به حال از این آیتم استفاده کرده‌اید؟ منتظر نظرات و تجربیات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا