#مهسا_امینی

اکسپنشن جدید Left 4 Dead 2 را به صورت رایگان همین حالا دانلود کنید

به‌روزرسانی جدید پس از هشت سال، ۲۶ نقشه جدید به بازی اضافه خواهد کرد

طبق اعلام شرکت ولو، بازی Left 4 Dead 2 برای مدت محدودی رایگان شده و علاقه‌مندان می‌توانند بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای به تجربه‌ی آن بپردازند.

در فاصله‌ی یک سال از عرضه‌ی Left 4 Dead، شرکت ولو نسخه‌ی دوم آن را برای دو پلتفرم ایکس‌باکس 360 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار داد. این بازی چندنفره از دوربین اول شخص بهره برده و در سبک‌های وحشت و بقا ساخته شده است. داستانش هم در دنیای خیالی و پس از همه‌گیری «آنفولانزای سبز» جریان دارد. این ویروس مرگبار که انسان‌ها را به موجوداتی شبیه به زامبی تبدیل می‌کند، به همه سرایت کرده اما برخی از انسان‌ها علی‌رغم ناقل بودن تبدیل نشده‌اند. محصول شرکت ولو در کنار بخش داستانی که به صورت تکنفره یا چندنفره قابل‌تجربه است، حالت‌های مختلفی را در خود جای داده است.

با وجود اینکه ۱۱ سال از عرضه برای پلتفرم‌های هدف می‌گذرد، بازی Left 4 Dead 2 همچنان کاربران فعال زیادی دارد. با این حال، هیچ فردی انتظار نداشت ولو پس از گذشت ۸ سال از انتشار آخرین به‌روزرسانی، بار دیگر محتویات جدیدی به محصول خود اضافه کند؛ اتفاقی که اخیرا رخ داده است. این شرکت آمریکایی چندی پیش بسته‌ی الحاقی The Last Stand را در دسترس قرار داد که بسیار عظیم بوده و بیش از هزار ایراد و باگ مختلف را رفع می‌کند. این به‌روزرسانی همچنین انیمیشن‌های جدیدی را به شخصیت‌ها اضافه می‌کند تا حرکاتشان طبیعی‌تر شده، رابط کاربری را به بهبود می‌بخشد و ۳۰ اچیومنت جدید را در دسترس قرار می‌دهد تا کاربران به آنلاک کردنشان بپردازند.

تغییراتی که به‌روزرسانی The Last Stand ایجاد می‌کند به همین موارد ختم نشده و یک کمپین جدید که بر اساس نقشه‌ی The Lighthouse طراحی شده، ۲۶ نقشه‌ی تازه برای حالت Survival، چهار Scavenge Arena جدید، تمامی سلاح‌های Counter-Strike: Source، دو دشمن تازه‌نفس به نام‌های Rocketdude و Tank Run و دیالوگ‌های جدید را شامل می‌شود. این دیالوگ‌ها بنا به دلایلی هرگز به نسخه‌ی نهایی راه پیدا نکرده بودند. در ضمن، ولو تصمیم گرفت بازی Left 4 Dead 2 را برای مدت محدودی رایگان کند. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این لینک به صفحه‌ی رسمی محصول در فروشگاه استیم مراجعه کرده و روی گزینه‌ی Play Game کلیک کنند تا نام بازی به آرشیو اکانت افزوده شود.

دسترسی کاملا رایگان به بازی Left 4 Dead 2 هم اکنون آغاز شده و تا انتهای ۲۸ سپتامبر (مصادف با ۷ مهر) ادامه خواهد داشت. در ضمن، این محصول در شرایط عادی ۹.۹۹ دلار قیمت دارد اما ولو به مناسبت انتشار به‌روزرسانی The Last Stand، هشتاد درصد تخفیف روی آن اعلام کرده است. در نتیجه، با پرداخت تنها ۱.۹۹ دلار می‌توانید آن را خریداری کرده و برای همیشه به آن دسترسی داشته باشید.

با وجود شایعه‌هایی که طی ماه‌های گذشته در فضای مجازی منتشر شده بودند، ولو با ارسال بیانیه‌ای برای وب سایت IGN در اواسط ژوئن تاکید کرد نسخه‌ی سوم Left 4 Dead در دست توسعه قرار ندارد. این شرکت در بخشی از متن گفت برای برهه‌ای ایده‌ی انتشار بازی برای نسل بعد را مورد بررسی قرار داد اما هرگز روی نسخه‌ی جدید کار نکرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا