1%
  • 9.5/10

چگونه یکی از رایج‌ترین مشکلات بازی وارزون موبایل را برطرف کنیم؟

خداحافظی با مشکل اتصال به سرور!!

چگونه یکی از رایج‌ترین مشکلات بازی وارزون موبایل را برطرف کنیم؟ ۲۶ ۰۵ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
مشکلات بازی وارزون موبایل

با اینکه هنوز یک هفته از عرضه نسخه جهانی نگذشته، اما اتصال به سرورهای اکتیویژن به یکی از رایج‌ترین مشکلات بازی وارزون موبایل تبدیل شده که خوشبختانه درست مثل هر مشکلی، راه حل مخصوص خود را دارد.

چند روزی است که نسخه جهانی بازی به‌شدت مورد انتظار وارزون موبایل عرضه شده و برخلاف تصور همه، عملکرد چندان خوبی نداشته است. متاسفانه این بازی از زمان عرضه مشکلات کوچک و بزرگ زیادی داشته که یکی از رایج‌ترین آنها، اتصال به سرور‌های اکتیویژن است. این مشکل می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد، اما عمدتا به‌خاطر هجوم تعداد قابل توجهی کاربر به سرورها رخ دهد که خوشبختانه راه حل ساده‌ای دارد.

از آنجایی که وارزون موبایل به‌تازگی عرضه شده و طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارد، مختل شدن سرورها امری طبیعی و اجتناب ناپذیر است. اگر دلیل مشکل اتصال به سرورها، هجوم بیش از اندازه کاربران باشد، به‌جز رجوع به بازی در مواقعی که اکثر مردم خواب هستند، هیچ کاری از دست شما یا حتی توسعه‌دهندگان برنمی‌آید. اما اگر عامل دیگری مسبب این مشکل باشد، می‌توانید راه‌های زیر را امتحان کنید:

بررسی ثبات و سرعت اینترنت

پایین بودن سرعت اینترنت یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که هر گیمری با آن دست و پنجه نرم کرده است. با توجه به اینکه اولین شرط اتصال به سرور، اتصال به اینترنتی پرسرعت است، باید از ثبات و سرعت اتصال اینترنت خود اطمینان حاصل کنید. همچنین باید مطمئن شوید که فیلترشکن دستگاهتان خاموش است، زیرا حجم قابل توجهی از ترافیک شما را مصرف و فرایند اتصال به سرورهای بازی را مختل می‌کند.

وارد کردن اطلاعات کاربری صحیح

اگر سرعت اینترنت شما خوب است، مطمئن شوید که تمامی اطلاعات کاربری خود را به درستی وارد کرده‌اید. همچنین توصیه می‌شود که احراز هویت دو مرحله‌ای را نیز فعال کنید، زیرا نه‌تنها فرایند احراز هویت شما را تسریع می‌بخشد، بلکه از حساب کاربری شما در برابر هرگونه تهدیدی محافظت می‌کند. برای انجام این کار باید به وب سایت رسمی اکتیویژن مراجعه کنید، وارد حساب کاربری خود شده و از بخش Privacy & Security، گزینه احراز هویت دو مرحله‌ای (2FA) را فعال کنید.

دانلود کردن آخرین به‌روزرسانی‌ها

اگر هیچ یک از روش‌های بالا دلیل مشکل اتصال به سرور نبود، نسخه بازی را چک کنید، زیرا گاهی اوقات دانلود نکردن آخرین به‌روزرسانی‌ها می‌تواند باعث رخ دادن چنین مشکلاتی بشود. اگرچه وارزون موبایل به‌تازگی عرضه شده، اما توسعه‌دهندگان دائما در تلاش برای بهبود آن و انتشار به‌روزرسانی‌های جدید هستند. بنابراین اگر دستگاه شما به صورت خودکار آنها را دانلود نکند، احتمال برخوردن به این مشکل بالاتر می‌رود.

نظر شما در این رابطه چیست؟ اگر راه حل بهتری برای حل مشکل اتصال به سرورها دارید، حتما آنها را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

26 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments