حالت DMZ بازی وارزون 2: نحوه پیدا کردن کلیدهای Stronghold

راه‌هایی برای گرفتن بلوپرینت

حالت DMZ بازی وارزون 2

حالت DMZ بازی وارزون 2 محیطی بسیاری خوب برای ارتقا اسلحه و گرفتن میزان XP بیشتر است،‌ اما برای این کار، باید کلیدهایی را برای گرفتن Stronghold های بازی پیدا کنید!

هنگامی که سال گذشته میلادی اطلاعاتی درباره یک بخش تازه در بازی Call of Duty: Warzone 2 اعلام شد، بسیاری از کاربران فکر می‌کردند که قرار است تا شاهد تکرار حالتی مانند Escape From Tarkov در قالب کالاف دیوتی باشیم. اما حالت DMZ بازی وارزون 2 خیلی با آنچه که فکرش را می‌کردیم فرق دارد و بیشتر یک هاب بی‌نظیر برای ارتقا اسلحه و لوت کردن تجهیزات است.

در این بخش، شما همراه با دو بازیکن دیگر وارد نقشه بزرگ Al Mazrah خواهید شد؛ سپس باید سعی کنید تا با کشتن دشمنان با هوش مصنوعی یا سایر پلیرهای داخل نقشه، لوت کنید، پول و XP بیشتری به دست بیاورید و در نهایت، با موفقیت خارج شوید. با این حال،‌ نکته قابل توجه اینجاست که اگر بتوانید کلیدهای داخل ال مزرح را پیدا کرده و به برخی مناطق خاص دسترسی پیدا کنید، قادر خواهید بود تا به راحتی اسلحه دارای Blueprint رایگان به دست آورده و آن‌ها را در بتل رویال یا بخش مولتی پلیر مدرن وارفر 2 استفاده کنید.

به همین دلیل در ادامه قصد داریم تا چند روش برای به دست آوردن کلیدهای مناطق خاص یا همان Stronghold های بازی وارزون 2 در بخش DMZ را به شما نشان دهیم. دقت کنید که هنگام رفتن به این بخش، باید سعی کنید تا با روش‌های زیر هرچه سریع‌تر خود را به مناطق محدود رسانده و پس از لوت کردن، سریعا خارج شوید؛ چراکه اگر پشت گاز بمانید یا کشته شوید، تجهیزات برداشته خود را از دست خواهید داد.

لوت کردن جعبه‌ها

ابتدایی‌ترین جایی که ممکن است کلید Stronghold های نقشه ال مرزح را پیدا کنید، گشتن جعبه‌ها خواهد بود. ممکن است خیلی زود هنگام باز کردن جعبه‌های داخل نقشه، یک یا چند کلید را پیدا کنید. اما دقت کنید که شانس شما برای پیدا کردن این کلید در هر جعبه‌ای اطراف نقشه، بسیار پایین خواهد بود. در نتیجه بهتر است تا همیشه در یک ساختمان، تمامی اتاق‌ها و حتی کمدهای آن را هم بگردید.

کشتن دشمنان AI

قرار دادن هوش مصنوعی در بخش بتل رویال بازی Call of Duty: Warzone 2.0 شاید یکی از موارد اعصاب‌خوردکنی باشد که بازیکنان را به اشتباه وادار می‌کند. اما در حالت DMZ بازی وارزون 2 این دشمنان حکم طلا را خواهند داشت!‌

شما با کشتن این افراد، تیر، زره، تجهیزات و همچنین مقداری XP دریافت می‌کنید که هم به ارتقا سطح اسلحه و هم به پیشبرد بتل پس به شما کمک خواهد کرد. اما وقتی که دشمنان را سلاخی می‌کنید، همیشه در نظر داشته باشید که ممکن است با کشتن آن‌ها، کلیدهایی را روی اجساد آن‌ها مشاهده کنید که در Stronghold را باز خواهند کرد!

انجام دادن قراردادهای HVT

راحت‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای گرفتن کلید در حالت DMZ بازی وارزون 2 انجام دادن قراردادهای HVT خواهد بود. در این قراردادها، شما باید به منطقه‌ای خاص بروید و دشمنان آن را پاک کنید. سپس هنگام سلاخی دشمنان، حتما یکی از آن‌ها کلیدی را روی زمین خواهد انداخت.

دقت کنید که دو روش قبلی، شانس شما را برای دریافت کلید بالاتر می‌بردند، اما انجام دادن قراردادهای HVT عملا شما را به این کلیدها می‌رساند! البته اگر دشمنان با هوش مصنوعی شما را زمین‌گیر نکنند؛ چراکه این افراد واقعا با کسی شوخی ندارند و میزان HP آن‌ها هم کم نیست!

باز کردن Supply Drop

پس از مدتی وقت گذراندن در حالت DMZ بازی وارزون 2 چند جعبه توسط هواپیما (شبیه به همان Loadout Drop) روی نقشه خواهد افتاد. این جعبه‌ها به احتمال بسیار بسیار زیاد دارای کلید برای باز کردن در Stronghold ها خواهند بود.

در نظر داشته باشید که هنگام انجام دادن هرکدام از روش‌های بالا، باید مراقب حضور دیگر بازیکنان حاضر در نقشه هم باشید. به هر حال آن‌ها هم حداقل یکی از این راه‌ها را می‌دانند و برای گرفتن کلید، احتمالا سد راه شما خواهند شد.

بازی Call of Duty: Warzone 2.0 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – سری اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی، به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد.

1 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا