چقدر طول می‌کشد تا همه مراحل بازی Dying Light 2 را رد کنیم؟

نزدیک به ۵۰۰ ساعت گیم پلی!

مراحل بازی Dying Light 2

چنان که به نظر می‌رسد، ظاهرا خیلی بیشتر از عنوان قبلی طول می‌کشد تا همه مراحل بازی Dying Light 2 را به آخر برسانید؛ بخصوص اگر به فکر رد کردن ماموریت‌های فرعی و همچنین ارتقا دادن همه چیز هستید.

بازی Dying Light 2 جدیدترین پروژه ساخت استودیو تک لند (Techland) است که دنباله مستقیم بر Dying Light سال ۲۰۱۵ بوده و از طرفی قرار است تا با یک گیم پلی فوق‌العاده طولانی و جذاب، همه را هیجان‌زده کند! چراکه در این بازی، ترکیبی از حالت آخرالزمانی و پر از زامبی با حرکات پارکور و همچنین دست گرفتن انواع سلاح سرد وجود دارد که گیم پلی آن را به شدت خاص می‌کند. همچنین در بازی شما فقط محدود به کشتن زامبی‌ها نیستید، بلکه اگر خیلی اوضاع بهم ریخته شود، انسان‌ها را هم می‌زنیم!

با این حال یکی از ویژگی‌های اصلی عنوان سال ۲۰۱۵ Dying Light داشتن مراحل بسیار زیاد و در نتیجه یک گیم پلی طولانی مدت بود که ساعت‌ها و روزها بازیکنان را درگیر می‌کرد. اما حال که دنباله این بازی عرضه شده، آیا باز هم چنین گیم پلی طولانی را ارائه خواهد کرد؟ سازندگان اعلام کرده‌اند که به اتمام رساندن تمامی مراحل بازی Dying Light 2 چیزی حدود ۵۰۰ ساعت طول می‌کشد؛ اما این در حالتی است که شما تمامی ماموریت‌های فرعی را انجام بدهید و از هیچ چیز چشم‌پوشی نکنید! همچنین بازی دارای چند پایان متفاوت است که برای فهمدین انواع مختلف آن باید چند بار داستان را به آخر برسانید و این مورد هم در دسته آن ۵۰۰ ساعت قرار خواهد گرفت. با این وجود، اگر یکبار و فقط هم بخش داستانی را تجربه کنیم، چقدر طول می‌کشد تا بازی را به آخر برسانیم؟

طبق اعلام Gamespot، اگر بازی را با کمی توجه به جزئیات به آخر برسانید و بخش داستانی را تمام کنید، چیزی حدود ۴۸ تا ۵۵ ساعت زمان را صرف یکبار تمام کردن همه مراحل بازی Dying Light 2 خواهید کرد. حال اگر مراحل فرعی که برخی از آن‌ها برای گرفتن امتیازات بیشتر خیلی مهم هستند را هم کنار بگذاریم، می‌توانید قاعدتا چیزی حدود ۲۰ الی ۲۵ ساعت زمان نیاز خواهید داشت؛ به هر حال شاید برخی افراد سعی کنند تا پیش از انتشار بازی Elden Ring این عنوان را هر چه زودتر به پایان برسانند و از همین جهت نیز ۱ روز کامل برای انجام کار نیاز دارید. این در حالی است که بازی Dying Light برای به اتمام رساندن بدون مراحل فرعی، نهایتا ۱۷ ساعت زمان را لازم داشت و چند ساعت کمتر از محتوای عنوان جدید را شامل می‌شد.

به هر حال بازی Dying Light 2 شاید از نظر داستان در همان حد عنوان قبلی بوده و سازندگان هم زیاد روی این موضوع مانور نرفته‌اند؛ اما هنگامی که صحبت از گیم پلی باشد، شما هیچوقت چنین سبک پارکور و اکشن پر از زامبی را در هیچ بازی دیگری پیدا نخواهید کرد! به همین دلیل هم همیشه بعد از مدتی تجربه بازی و زده شدن از داستانی خسته کننده، ممکن است دوباره به سمت آن برگردید تا تمامی قابلیت‌های پارکور شخصیت خود را برای انجام حرکات جدید ارتقا دهید!

بازی Dying Light 2 هم‌اکنون برای تمامی کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی پلی استیشن، ایکس باکس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس کاربران قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا