نمرات بازی Dying Light 2: Stay Human منتشر شدند

در دنیایی که زندگان از مردگان درنده‌تر هستند دیوانه نشوید!

نمرات بازی Dying Light 2: Stay Human

تنها یک روز تا انتشار رسمی بازی Dying Light 2: Stay Human باقی مانده و به همین بهانه، نمرات این بازی مورد انتظار منتشر شده‌اند تا ما با دید بازتر به خرید یا نخریدن این بازی فکر کنیم!

پانزده سال از شکست و سقوط انسان‌ها در برابر ویروس می‌گذرد و حال تنها روزنه‌ای کوچک از امید به انسانیت در این دنیای تاریک و بیمار باقی مانده و در حقیقت انسان بار دیگر وارد عصر تاریکی شده است. در طول روز گرسنگان و دزدان به دنبال غنیمت در خیابان‌ها سیر و سفر کرده و مرده و زنده را از پای در می‌آورند و صلح و دوستی مطلقا در میان گزینه‌های رویارویی با آن‌ها نیست!

در طول شب شما بیش از پیش اختیاری ندارید و دنیای شما زمین بازی مردگان است که آن‌ها از انسان‌ها خشن‌تر، شما را از پای در می‌آورند. شما، در نقش ایدن کالدول یک بیمار نجات یافته وارد این دنیا می‌شوید و به لطف مهارت مبارزه عالی و چابکی، دنیای زنده و مرده را به چالش می‌کشید. مکان‌هایی که فقط شما جرات ورود به آن را دارید محل رفت و آمد شماست!

چنین دنیایی همیشه مسیر و انتخاباتی طاقت فرسا را در برابر شما قرار می‌دهد و زمانی که سرنوشت گروهی از افراد در دستان شما باشد، مجبور به انجام کارهای خون آلودی می‌شوید که حتی فکرش را هم نمی‌کردید. سلاح‌های مدرن را فراموش کنید و خود دست به کار شوید تا بتوانید در این دنیای کشنده دوام بیاورید که البته به لطف بخش Co-Op با ظرفیت حداکثر ۴ نفر می‌توانید درد و رنج این دنیا را تا حدی کم کنید. در شهری که سکونت دارید، حتی یک تکه آهن زنگ زده حکم طلا را دارد، پس حواس خود را متمرکز کنید تا کوچک‌ترین چیزی در دنیای Dying Light 2: Stay Human را از دست ندهید.

زمان زیادی تا انتشار بازی مورد انتظار Dying Light 2: Stay Human باقی نمانده و این بازی تابدین لحظه توانسته نظر مثبت منتقدین را جلب کرده و با دنیای پویا، خلاقانه و تازه از میان ۲۸ نقد برای نسخه پی‌سی، نمره ۷۹ از ۱۰۰ و از میان ۴۹ نقد برای نسخه پلی استیشن ۵ نمره ۷۷ از ۱۰۰ را دریافت کند که نمره‌ای قابل قبول محسوب شده و به ما یادآوری می‌کند که تجربه تمام مطالب ذکر شده، سراسر سرگرمی و البته استرس و آدرنالین خواهد بود. در ادامه قصد داریم نگاهی به برخی نمرات بازی Dying Light 2: Stay Human داشته باشیم.

نمرات نسخه پلی استیشن ۵

Hobby Consoles: نمره ۹۵ از ۱۰۰

PlayStation Universe: نمره ۹۰ از ۱۰۰

DualShockers: نمره ۹۰ از ۱۰۰

GamePressure: نمره ۸۵ از ۱۰۰

GamingTrend: نمره ۸۵ از ۱۰۰

Comicbook.com: نمره ۸۰ از ۱۰۰

VG247: نمره ۸۰ از ۱۰۰

WCCFTech: نمره ۸۰ از ۱۰۰

Destructoid: نمره ۷۵ از ۱۰۰

GamingBible: نمره ۷۰ از ۱۰۰

GamingBolt: نمره ۷۰ از ۱۰۰

Push Square: نمره ۷۰ از ۱۰۰

VGC: نمره ۶۰ از ۱۰۰

نمرات نسخه رایانه شخصی

GameGrin: نمره ۹۵ از ۱۰۰

CGMagazine: نمره ۹۰ از ۱۰۰

IGN France: ۹۰ از ۱۰۰

PC Gamer: نمره ۸۴ از ۱۰۰

God is a Geek: نمره ۸۰ از ۱۰۰

Dexerto: نمره ۷۵ از ۱۰۰

GamesRadar: نمره ۷۰ از ۱۰۰

به طور کلی نمرات بازی Dying Light 2: Stay Human نوید عنوانی بسیار سرگرم کننده و پر محتوا را داده و با توجه به سخنان تیم توسعه دهنده، باید منتظر سورپرایزهای بسیاری در دنیای این بازی باشیم. نظر شما چیست؟ آیا نمرات ۷۷ و ۷۹ شما را ترغیب به خرید و تجربه این بازی می‌کنند؟ منتظر نظرات و البته نمرات شما برای این بازی هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا