1%
  • 0/10

تعداد صحنه پس از تیتراژ Aquaman 2 مشخص شد

اوضاع امیدوارکننده نیست!

تعداد صحنه پس از تیتراژ Aquaman 2 مشخص شد ۰ ۳۰ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
صحنه پس از تیتراژ Aquaman 2

یکی از کارشناسان که اخیراً موفق شده به تماشای فیلم بنشیند، تعداد صحنه پس از تیتراژ Aquaman 2 را اعلام کرده است.

اولین اقتباس سینمایی آکوامن در سال ۲۰۱۸ میلادی با نام Aquaman اکران شد و بیش از یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروخت. حال و با گذشت حدوداً 5 سال، قسمت دوم آماده بوده و طی روزهای آتی روی پرده نقره‌ای می‌آید. با در نظر گرفتن شرایطی که فرنچایز DC Extended Universe به آن دچار شده، بعید بنظر می‌رسد فیلم Aquaman and the Lost Kingdom بتواند موفقیت تجاری قسمت اول را تکرار کند.

در حالی که مدت کوتاهی به اکران سراسری Aquaman 2 مانده، وارنر فیلم جدید خود را بصورت محدود برای کارشناسان و منتقدان به نمایش گذاشت تا بتوانند نقد خود را بنویسند. اگرچه اجازه ندارند نقد خود را تا فردا در وب سایت‌ها یا شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند، اطلاعاتی کلی به اشتراک گذاشته شده است.

یکی از کارشناسان که با نام BLURAYANGEL در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت دارد، اخیراً تعداد صحنه پس از تیتراژ Aquaman 2 را اعلام کرده است. با توجه به پست او، محصول مشترک وارنر و وارنر تنها یک صحنه پس از تیتراژ ابتدایی دارد که البته همین تعداد هم سوال برانگیز است؛ زیرا صحنه‌های پس از تیتراژ معمولاً داستان قسمت بعدی یا حضور یک شخصیت جدید را زمینه چینی می‌کنند.

فیلم Aquaman and the Lost Kingdom پایانی بر DCEU است و همین موضوع باعث شده اقبال زیادی برایش وجود نداشته باشد. طبق پیش بینی‌هایی که صورت گرفته، اقتباس جدید آکوامن احتمالاً در هفته نخست اکران خود تنها 40 میلیون دلار در باکس آفیس داخلی خواهد فروخت. برای مقایسه می‌توان به The Marvels اشاره کرد که فروش داخلی‌اش در هفته افتتاحیه تنها 36 میلیون دلار بود.

شرایط در باکس آفیس خارجی بهتر بوده و کارشناسان تخمین زده‌اند فیلم Aquaman 2 در بازارهای خارجی بین 75 الی 80 میلیون دلار خواهد فروخت. در انتها، لازم به ذکر است اکران سراسری از دو روز دیگر در ایالات متحده آمریکا آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments