مدت زمان Spider-Man: Miles Morales چقدر است؟

فقط یک روز دیگر باقی مانده

مدت زمان Spider-Man: Miles Morales چقدر است؟ مهسا سپاهی ۰ ۲۱ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
مدت زمان Spider-Man: Miles Morales

به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که از مدت زمان گیم‌پلی بازی مورد انتظار Spider-Man: Miles Morales خبر می‌دهد.

همان‌طور که می‌دانید، تنها یک روز تا زمان عرضه‌ی عنوان هیجان‌انگیز Spider-Man: Miles Morales باقی مانده است. این عنوان ابرقهرمانی توسط استودیوی بازی‌سازی Insomniac ساخته شده و قرار است ۱۲ نوامبر (مصادف با ۲۲ آبان ماه) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 عرضه شود. در واقع، Spider-Man: Miles Morales یکی از مهم‌ترین عناوین کنسول نسل نهمی سونی به حساب می‌آید که طرفداران منتظر تجربه‌ی آن هستند. سوالی که ذهن عده‌ای را مشغول کرده، آن است که این بازی ابرقهرمانی چند ساعت گیم‌پلی دارد و کاربران برای به پایان رساندن آن باید چه مقدار زمان بگذارند؟

این‌که چقدر طول می‌کشد تا Spider-Man: Miles Morales به پایان برسد، کاملا بستگی به بازیکن دارد. طبق اطلاعات منتشر شده، افرادی که روی داستان بازی تمرکز کنند، احتمالا حدود ۸ ساعت طول می‌کشد تا این عنوان را به پایان برسانند. برخی از بازیکنان هم عادت دارند به تمامی مناطق بازی سر بزنند و ماجراجویی کنند. به طور کلی این عنوان ابرقهرمانی ۸ تا ۱۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت.

جالب است بدانید لانچ تریلر Spider-Man: Miles Morales به تازگی توسط استودیوی سازنده‌ی این عنوان یعنی Insomniac منتشر شده است. در این ویدیو، شاهد چالش‌های پیش آمده و رویارویی مایلز با دشمنان مختلف هستیم. همچنین، این شخصیت ابرقهرمانی در این تریلر کوتاه برای اجرای عدالت با شرورها مبارزه می‌کند. این لانچ تریلر هیجان‌انگیز را می‌توانید در خبر مرتبط به آن تماشا کنید.

دیگر زمان زیادی به عرضه‌ی بازی Spider-Man: Miles Morales باقی نمانده و این عنوان مورد انتظار همراه با کنسول نسل نهمی سونی یعنی پلی‌استیشن 5 در تاریخ ۱۲ نوامبر (مصادف با ۲۲ آبان ماه سال جاری) با قیمت ۵۰ دلار منتشر خواهد شد. همچنین، این بازی در تاریخ ذکر شده برای پلی‌استیشن 4 هم عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا