تماشا کنید: لانچ تریلر Spider-Man: Miles Morales منتشر شد

فقط چند روز دیگر تا زمان انتشار

تماشا کنید: لانچ تریلر Spider-Man: Miles Morales منتشر شد مهسا سپاهی ۰ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی

توسعه‌دهندگان Spider-Man: Miles Morales تریلر جدیدی از این عنوان مورد انتظار منتشر کردند که محتوای آن بخش‌هایی از مبارزات مایلز با دشمنان را نشان می‌دهد.

در حالی که تنها چند روز تا زمان عرضه‌ی عنوان هیجان‌انگیز Spider-Man: Miles Morales باقی مانده، استودیوی بازی‌سازی Insomniac تریلر جدیدی از این بازی مورد انتظار منتشر کرده است. این عنوان اکشن ابرقهرمانی قرار است به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 عرضه شود و طرفداران منتظر تجربه‌ی آن هستند. در ویدیوی منتشر شده، شاهد چالش‌های پیش آمده و رویارویی مایلز با دشمنان مختلف هستیم. همچنین، این شخصیت ابرقهرمانی در این تریلر کوتاه برای اجرای عدالت با شرورها مبارزه می‌کند. یکی از این دشمنان که قبل‌تر توسعه‌دهندگان او را معرفی کردند، Prowler نام دارد.

بر اساس اطلاعاتی که از Spider-Man: Miles Morales به دست آمده، شخصیت مایلز قدرت‌هایی دارد که با پیتر پارکر برابری نمی‌کند. در واقع، او مهارت‌ها و ویژگی‌هایی دارد که بسیار چشمگیرتر و کاربردی‌تر هستند. او باید این قدرت‌ها را کنترل کرده و با چالش‌هایی که برای او وجود دارد، کنار بیاید. همچنین در بخش مخفی‌کاری این بازی مورد انتظار، بهبود قابل توجهی صورت گرفته و شخصیت مایلز می‌تواند از راه‌های مختلف دشمنانش را دور بزند و از دید آن‌ها مخفی شود. چسبیدن به سقف و دیوارها، تنها یکی از قابلیت‌های مخفی‌کاری شخصیت ابرقهرمان مایلز به حساب می‌آید. پیش‌بینی می‌شود Spider-Man: Miles Morales به‌عنوان یکی از موفق‌ترین عناوین سونی شناخته شود.

دیگر زمان زیادی به عرضه‌ی بازی Spider-Man: Miles Morales باقی نمانده و این عنوان مورد انتظار همراه با کنسول نسل نهمی سونی یعنی پلی‌استیشن 5 در تاریخ ۱۲ نوامبر (مصادف با ۲۲ آبان ماه سال جاری) با قیمت ۵۰ دلار منتشر خواهد شد. همچنین، این بازی در تاریخ ذکر شده برای پلی‌استیشن 4 هم عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا