فیلم‌برداری سریال خاندان اژدها به پایان رسید

نویسنده ترانه یخ و آتش سریال را پسندیده است

سریال خاندان اژدها

بالاخره فیلم‌برداری سریال خاندان اژدها (House of the Dragon)، که پیش‌درآمد شبکه HBO برای سریال بازی تاج و تخت، به پایان رسید.

این خبر توسط جورج آر.آر. مارتین (George R.R. Martin)، نویسنده کتاب A Song of Ice and Fire، مجموعه رمان‌های فانتزی که Game of Thrones و House of the Dragon بر اساس آن ساخته شده‌اند، منتشر شده است. مارتین این خبر را در وبلاگ خود اعلام کرد و افزود که قبلاً چند اپیزود به‌صورت راف کات از سریال را دیده است و نحوه ساخت سریال را می‌پسندد.

مارتین در وبلاگش نوشت، خبر هیجان انگیز پایان فیلم‌برداری سریال خانه اژدها خارج از لندن به من اطلاع داده شد. من تعدادی از قسمت‌ها را راف کات دیده ام و آن‌ها را دوست دارم.

House of the Dragon هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اگرچه اولین تیزر منتشرشده از سریال احتمال اکران در سال ۲۰۲۲ را تایید می‌کند. مارتین در به‌روزرسانی دیگری در وبلاگش نوشت که هنوز کار زیادی برای ساخت سریال در پیش است و همه‌گیری ویروس کرونا پیش‌روی روند برنامه‌ریزی‌شده برای سریال را دشوار می‌کند. با این حال، او می‌گوید تاریخ انتشار سریال ممکن است تابستان ۲۰۲۲ باشد، بنابراین تا زمان نشر اخبار رسمی‌تر، می‌توانیم به اظهارات مارتین خوش‌بین باشیم.

همچنین HBO پوستر جدیدی را برای سریال خانه اژدها منتشر کرد که یکی از اژدهایان تارگرین را در جلو و مرکز تصویر نشان می‌دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا