اطلاعات جدید از پیش‌درآمد سریال Game of Thrones منتشر شد

مطابق انتظار، رقص اژدهایان در سریال به تصویر کشیده خواهد شد

آگهی استخدام بازیگر House of the Dragon

به لطف آگهی استخدام بازیگر House of the Dragon که چندی پیش منتشر شد، می‌دانیم این سریال مورد انتظار در چه بازه‌ی زمانی‌ای روایت می‌شود.

اواخر اکتبر سال گذشته‌ی میلادی بود که شبکه‌ی HBO رسما ساخت اسپین‌آف Game of Thrones را تحت عنوان House of the Dragon تایید کرد. این سریال، اقتباسی از رمان Fire and Blood بوده و قرار است به خاندان تارگرین بپردازد. آن‌ها از حادثه‌ی نابودی والریا جان سالم به در برده و برای سال‌ها در جزیره‌ی دراگون استون زندگی کردند. با روی کار آمدن اگان تارگرین شرایط دچار تغییر شد. او به ‌همراه همسران اژدها سوارش به وستروس حمله کرد و هفت فرمانروایی را تحت سلطه‌ی خود درآورد. این رمان سپس به پادشاهان امپراتوری تارگرین پرداخته و مخاطب را با مشکلات سیاسی و نبردهای داخلی هر یک از آن‌ها آشنا می‌کند.

شبکه‌ی HBO هیچ وقت وارد جزئیات نشد و نگفت چه سیاستی را در قبال House of the Dragon اتخاذ می‌کند. همین هم باعث به وجود آمدن گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره‌ی شخصیت اصلی فیلمنامه شد؛ زیرا رمان Fire and Blood سرگذشت تعداد زیادی از پادشاهان را پوشش می‌دهد که هر کدامشان فراز و نشیب‌های جذابی دارند. در این بین، عده‌ای انتظار داشتند سریال به اگان تارگرین و نحوه‌ی فتح تمامی فرمانروایی‌های وستروس بپردازد. عده‌ی دیگری هم اعتقاد داشتند جنگ داخلی «رقص اژدهایان» گزینه‌ی بهتری است. اینطور که به نظر می‌رسد، حدس گروه دوم صحیح بوده است.

به لطف آگهی استخدام بازیگر House of the Dragon که چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد، حالا می‌توان مطمئن بود اسپین‌آف Game of Thrones به «رقص اژدهایان» می‌پردازد. این جنگ داخلی که شامل درگیری اژدهایان می‌شود، بین اگان دوم و خواهر ناتنی‌اش، رینیرا تارگرین برای دستیابی به سلطنت رخ داد. طبق آگهی استخدام، تیم تولید در حال حاضر به دنبال مردی ۴۰ الی ۵۰ ساله می‌گردد تا نقش دیمون تارگرین را جلوی دوربین ایفا کند. او عمو و همسر شاهدخت رینیرا تارگرین و همچنین حامی‌اش در جریان رقص اژدهایان بود. در ادامه می‌توانید توضیحات مربوط به این شخصیت را مطالعه کنید:

او برادر کوچکتر شاه ویسریس است و همین هم باعث شده تا ولیعهد باشد. با این حال، تمایل چندانی برای رسیدن به سلطنت ندارد. دیمون فرد عجولی است. در نتیجه، عقل و منطق از جایگاه چندان مهمی در کارهای او برخوردار نیستند. جدا از این موارد، از آن دسته افرادی است که خیلی زود حوصله‌اش سر می‌رود.

دیمون با هدف اینکه بتواند مقبولیت و مهر برادرش را به دست ‌بیاورد، به انجام کارهای مختلف اقدام می‌کند. در ضمن، استفاده از شمشیر اصلی‌ترین سرگرمی‌اش به شمار می‌رود. اگرچه باتجربه‌ترین شمشیرزن دوران خود شناخته می‌شود اما رفتارهای دو گانه‌اش او را به فردی سرکش تبدیل کرده است. دیمون گاهی در نقش یک قهرمان و گاهی هم در نقش یک فرد نه چندان محبوب ظاهر می‌شود.

فصل اول سریال House of the Dragon ده قسمت خواهد داشت. این قسمت‌ها در سال آینده‌ی میلادی فیلمبرداری می‌شوند تا برای پخش در ۲۰۲۲ آماده باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا