1%
  • 0/10

ساخت Hollow Knight: Silksong به خوبی پیش می‌رود

نگران نباشید! در جهنم توسعه به سر نمی‌برد.

ساخت Hollow Knight: Silksong به خوبی پیش می‌رود ۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ساخت Hollow Knight: Silksong

یکی از پلی‌تسترها به طرفداران اطمینان داده که ساخت Hollow Knight: Silksong به خوبی پیش رفته و در جهنم توسعه قرار ندارد.

این عنوان در سال 2019 رونمایی شد. دنباله‌ای برای بازی تحسین شده Hollow Knight در ژانر مترویدوانیا و بدین ترتیب طرفداران صبر نداشتند تا جزئیات بیشتری از آن بدانند. متاسفانه از زمان رونمایی تاکنون اطلاعات چندانی توسط تیم سازنده در استودیو تیم چری (Team Cherry) ارائه نشده است. این بازی پس از معرفی در سال 2019 وارد سکوت خبری شد و تا سه سال بعد هیچ گونه اطلاعاتی از آن به اشتراک گذاشته نشد. سپس در سال 2022 و در رویداد Xbox Games Showcase مجددا با نمایشی جدید از گیم‌پلی آن، اعلام شد که بازی از روز نخست انتشار در سرویس ایکس باکس گیم پس در دسترس قرار می‌گیرد.

مدتی بعد در همین سال اعلام شد که بازی برای کنسول‌های پلی استیشن نیز عرضه خواهد شد. در حالی که انتظار می‌رفت بازی در نیمه ابتدایی سال 2023 عرضه شود اما سرانجام با تاخیر مواجه شد و تاکنون که شش ماه از سال 2024 نیز می‌گذرد هیچ گونه اخبار جدید و هم‌چنین زمان انتشاری برای آن مشخص نشده است.

به همین دلیل و پس از گذشت 5 سال از رونمایی اولیه، بسیاری از طرفداران نگران این موضوع شده بودند که ساخت Hollow Knight: Silksong دچار مشکلات و جهنم توسعه شده و روند تولید آن به خوبی پیش نمی‌رود. با این حال یکی از پلی‌تسترهای بازی به نام گرگ (Graig) مدعی شده که هیچ نگرانی پیرامون روند توسعه بازی وجود ندارد. به گزارش نشریه گیمزرادار، گرگ به تازگی در دیسکورد اعلام کرده که ساخت Hollow Knight: Silksong به خوبی پیش رفته و در جهنم توسعه قرار ندارد. اگرچه این خبر خوبی برای مخاطبین به شمار می‌رود اما به سختی می‌توان طرفداران بازی را از بابت نگرانی‌شان به واسطه عدم انتشار اطلاعات و به‌روزرسانی‌های جدید مورد سرزنش قرار داد.

در حالی که در رویداد سامر گیم فست و ایکس باکس گیمز شوکیس اخیر نیز هیچ گونه اطلاعاتی را در خصوص این بازی ارائه نشد اما شاید در رویداد گیمزکام و مراسم افتتاحیه آن که در تاریخ 20 آگوست برگزار می‌شود شاهد ارائه جزئیاتی در خصوص این اثر مورد انتظار باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments