نویسنده بازی Hogwarts Legacy به طرفداران وعده انتشار تریلر جدید در آینده نزدیک داد

اقدامی عجیب و جالب از طرف نویسنده پرطرفدار بازی Hogwarts Legacy

وعده انتشار تریلر جدید بازی Hogwarts Legacy

بدون شک بازی Hogwarts Legacy یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ بوده و طرفداران به شدت تشنه انتشار اطلاعات جدید از این بازی هستند و به هر روشی سعی دارند از ویژگی‌های این بازی مطلع شوند.

بازی Hogwarts Legacy اولین بار طی سپتامبر سال ۲۰۲۰ در مراسم State of Play شرکت سونی معرفی و برای انتشار طی سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده بود که به دلیل نیاز به زمان بیشتر برای توسعه بهتر توسط تیم توسعه دهنده با تاخیر مواجه شد. طبق بسیاری گزارش‌ها، این بازی پس از تاخیر برای انتشار در سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده بود که به نظر قرار است بار دیگر با تاخیر مواجه شود، با این حال برخی منابع معتبر باور دارند که Hogwarts Legacy به سال ۲۰۲۳ موکول نشده و باید شاهد انتشار آن طی سال جاری میلادی باشیم. پس از انتشار این اخبار توسط منابع معتبر، استودیو توسعه دهنده نیز اعلام کرد که هدف آن‌ها انتشار این بازی طی سال ۲۰۲۲ است، با این حال نمی‌توان از این موضوع اطمینان حاصل کرد.

امروز دی‌سی آلن (DC Allen) نویسنده بازی Hogwarts Legacy که البته محبوبیت ویژه‌ای پس از انتشار کتاب Creatrix of Strife به دست آورده، توییتی به اشتراک گذاشت که سبب به وجد آمدن طرفداران شد. طی این توییت آلن به تحسین فصل پنجم سیت‌کام Search Party پرداخت و در ادامه اعلام کرد اگر طرفداران به او قول بدهند که این سیت‌کام را تماشا می‌کنند، از رئیس شرکت برادران وارنر یعنی جیسون کیلار (Jason Kilar) درخواست می‌کند تریلری جدید از Hogwarts Legacy منتشر کند!

ما نیز مانند بسیاری دیگر از کاربران و فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی معتقدیم که به زودی تریلری جدید از این بازی منتشر خواهد شد و طرفداران از همین حالا هیجان زده‌اند. نکته‌ای که برای ما بسیار عجیب است، نبود هیچگونه رویداد خاص برای رونمایی از این تریلر جدید بوده که ما را به فکر فرو برده است. از همین رو احتمال دارد ما شاهد تریلری کوتاه برای رونمایی از تاریخ انتشار این بازی باشیم. برخی معتقدند این بازی طی سپتامبر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید کدام یک از این شایعات به حقیقت می‌پیوندد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا