برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

باکس آفیس: رقبا از پس The Hitman’s Wife’s Bodyguard برنیامدند

باکس آفیسی سرد در تابستانی داغ

باکس آفیس: رقبا از پس The Hitman’s Wife’s Bodyguard برنیامدند ۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
فروش داخلی The Hitman's Wife's Bodyguard

وب سایت Deadline در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود با محوریت باکس آفیس داخلی، فروش داخلی The Hitman’s Wife’s Bodyguard در هفته افتتاحیه را فاش کرد.

اگرچه شرایط کشورمان چندان امیدبخش نیست، تعدادی از کشورهای جهان به لطف واکسیناسیون عمومی در حال بازگشت به شرایط عادی هستند. نمونه بارز، ایالات متحده آمریکا است که محدودیت‌ها را برداشته و به سینماهای نیویورک و لس آنجلس اجازه داده است با ۱۰۰ درصد ظرفیت خود به فعالیت بپردازند. این اتفاق نشان می‌دهد دیگر جای نگرانی نبوده و مردم می‌توانند فعالیت‌های عادی خود را از سر بگیرند. علاوه بر این، کارشناسان سینما امیدوار بوده‌اند با برداشته شدن محدودیت‌ها شاهد ثبت رقم بالایی در باکس آفیس داخلی هفته گذشته باشیم اما این اتفاق رخ نداده است.

وب سایت Deadline در گزارش اخیر خود فروش داخلی The Hitman’s Wife’s Bodyguard در هفته افتتاحیه را اعلام کرد. بر این اساس، جدیدترین محصول لاینزگیت علی‌رغم دریافت بازخوردهای منفی از سوی منتقدان توانست به فروشی معادل ۱۷ میلیون دلار دست یافته و رتبه اول باکس آفیس داخلی در هفته گذشته را به دست بیاورد. کارشناسان پیش‌بینی کرده بودند دنباله The Hitman’s Bodyguard نهایتا ۱۵ میلیون دلار بفروشد. در نتیجه، می‌توان گفت اثر مزبور فراتر از انتظارها ظاهر شده است. با این حال، گروهی دیگر از کارشناسان گمان می‌کردند با بهبود شرایط در ایالات متحده آمریکا شاهد ثبت رقم‌های امیدبخشی خواهیم بود.

A Quiet Place Part II در هفته گذشته ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار فروخت که نسبت به دو هفته پیشین کاهشی ۲۲ درصدی را نشان می‌دهد. با ثبت این رقم نه تنها رتبه دوم باکس آفیس داخلی در هفته گذشته را بدست آورد، بلکه مجموع فروش داخلی‌اش حالا به ۱۲۵ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار رسیده است. رتبه سوم به Peter Rabbit 2: The Runaway داده شد که طی هفته گذشته تنها ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار فروش داشت. The Conjuring: The Devil Made Me Do It و Cruella هم در رتبه‌های چهارم و پنجم دیده می‌شوند. این دو فیلم به ترتیب ارقام ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار دلار و ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار را به ثبت رسانده‌اند.

Godzilla vs Kong به واسطه فروش متدوام و پایینی که طی هفته‌های گذشته داشته، موفق شده فروش داخلی خود فراتر از مرز ۱۰۰ میلیون دلار برود. محصول لجندری پیکچرز، دومین فیلم در دوران کرونایی است که به چنین موفقیتی دست می‌یابد. پیش از این، A Quiet Place Part II توانسته بود به چنین دستاوردی برسد. در ضمن، Luca یکی از اصلی‌ترین غایبان باکس آفیس به شمار می‌رود. اگرچه اثر شناخته‌شده‌ای نیست، پیکسار و والت دیزنی را به عنوان سازنده و ناشر دارد که می‌توانند باعث جلب مخاطبان متعددی شوند.

از همین رو، می‌توان گفت عدم اکران گسترده و انتشارش در سرویس استریم دیزنی پلاس احتمالا ضرر هنگفتی را به استودیو آمریکایی وارد خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments