تماشا کنید: فصل Pride بازی Hitman 3 به‌زودی از راه می‌رسد

برای محتویات جدید آماده باشید

تماشا کنید: فصل Pride بازی Hitman 3 به‌زودی از راه می‌رسد سورنا رضایی ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

استودیو دانمارکی آی‌او اینتراکتیو با انتشار یک ویدیو جدید در کانال یوتیوب خود، از فصل Pride بازی Hitman 3 رونمایی کرده است.

در حالی که حدودا یک سال از انتشار Hitman می‌گذشت، آی‌او اینتراکتیو به مشارکت خود با اسکوئر انیکس پایان داد تا به استودیویی مستقل تبدیل شود. در پی این اتفاق، گروهی از طرفداران ابراز نگرانی کردند مبادا این اقدام مدیران به کیفیت محصولات بعدی مجموعه آسیب بزند. اعضای تیم با انتشار Hitman 2 در سال ۲۰۱۸ میلادی نشان دادند نگرانی‌ها بی‌مورد بوده است. اخیرا هم قسمت سوم هیتمن از راه رسید تا پایانی بر مجموعه Hitman: World of Assassination باشد. بازی مزبور نه تنها بازخوردهای بسیار مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد، بلکه در زمینه تجاری عملکردی عالی را از خود به نمایش گذاشت. قسمت سوم موفق شد با فروشی عالی در روزهای نخست انتشار، رکورد بزرگ‌ترین عرضه دیجیتالی تاریخ مجموعه را از آن خود کند.

با گذشت مدت کوتاهی از انتشار Hitman 3 در ماه ژانویه سال جاری میلادی، آی‌او اینتراکتیو اعلام کرد برنامه‌های زیادی برای انتشار محتویات جدید دارد. در همین راستا، ابتدای هر ماه میلادی یک آیتم ویدیویی منتشر کرده و به واسطه آن، محتویاتی که طی ۳۰ روز آینده به بازی می‌آیند را معرفی می‌کند. این محتویات شامل موارد مختلفی از جمله Featured Contracts Escalation و Elusive Target می‌شود. مطابق انتظار، تعدادی از محتویات پولی و تعدادی دیگر هم رایگان هستند. در ضمن، به این موارد باید بسته‌های الحاقی را هم اضافه کرد که جدیدترینشان Seven Deadly Sins بوده است. فصل اول بسته‌ الحاقی تحت عنوان Greed منتشر شد و حالا نوبت به فصل دوم رسیده است.

آی‌او اینتراکتیو به واسطه ویدیویی که اخیرا به فضای مجازی راه یافته، از فصل Pride بازی Hitman 3 رونمایی کرده است. مانند Greed، فصل جدید شامل محتویات تازه‌ای می‌شود. اولین مورد، یک کت و شلوار با نام The Narcissus است که طراحی بسیار ویژه‌ای دارد. دومین مورد، یک شمشیر است که با نام The Proud Swashbuckler شناخته می‌شود. این ابزار کشنده نه تنها در هنگام مخفی‌کاری، بلکه برای کشتن تعداد زیادی از اهداف مناسب به نظر می‌رسد. سومین مورد، یک سلاح اسنایپر است که The Majestic نام دارد. در انتها، به The Pride Profusion می‌رسیم که یک ماموریت از نوع Escalation است. کاربر برای اتمام این ماموریت به مرحله Chongqing بازگشته و با استفاده از سلاح اسنایپر، دشمنان را از پا در می‌آورد.

بسته الحاقی Seven Deadly Sins از هفت فصل تشکیل شده که تا به این لحظه یک فصل آن منتشر شده و فصل دوم، یعنی Pride هم از تاریخ ۲۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۰ مه) آغاز می‌شود. Seven Deadly Sins نه تنها رایگان نیست، بلکه در نسخه دیلاکس Hitman 3 هم جایی ندارد. علاقه‌مندان برای دریافت محتویات آن باید مبلغ ۲۹.۹۹ را به صورت جداگانه پرداخت کنند.

در پایان، لازم به ذکر است بازی Hitman 3 هم اکنون روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا