دومین تریلر Hitman III روی حالت واقعیت مجازی تمرکز دارد

از ابتدا تا انتهای این بازی با استفاده از واقعیت مجازی قابل‌تجربه است

دومین تریلر Hitman III روی حالت واقعیت مجازی تمرکز دارد سورنا رضایی ۰ ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی آی‌او اینتراکتیو با همکاری شرکت سونی دومین تریلر Hitman III را در جریان رویداد State of Play به نمایش گذاشت.

استودیوی آی‌او اینتراکتیو در جریان رویداد The Future of Gaming که اواخر خرداد برگزار شد، از نسخه‌ی سوم مجموعه‌ی World of Assassination تحت عنوان Hitman III رونمایی کرد. مطابق انتظار، این بازی حکم یک پایان‌بندی را برای قصه‌ای خواهد داشت که با Hitman 2016 آغاز شده بود.

استودیوی آی‌او اینتراکتیو با همکاری شرکت سونی دومین تریلر Hitman III را در جریان رویداد State of Play منتشر کرد. این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان داشته و روی حالت واقعیت مجازی تمرکز دارد. طبق اطلاعاتی که در جریان لایو استریم به اشتراک گذاشته شد، دارندگان دو کنسول پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 می‌توانند سه‌گانه‌ی World of Assassination را به صورت کامل روی واقعیت مجازی تجربه کنند. در حال حاضر مشخص نیست نسخه‌های رایانه‌های شخصی هم از چنین قابلیتی پشتیبانی می‌کنند یا این ویژگی تنها برای کنسول‌های سونی در نظر گرفته شده است.

تریلر جدید نکته‌ی خاصی را شامل نمی‌شود. نمای دوربین در ابتدا به زاویه‌ی سوم شخص شباهت داشته و ورود مامور ۴۷ به یک مهمانی را نشان می‌دهد. سپس، دوربین روی قاتل خونسرد ماجرا زوم کرده و پس از سیاه شدن صفحه برای مدت بسیار کوتاهی، پخش گیم‌پلی آغاز می‌شود. مامور ۴۷ در جریان تعقیب هدف وارد توالت می‌شود تا بتواند لباس خود را تغییر دهد. همزمان با آماده کردن سیم برای کشتن شخص مورد نظر ویدیو به پایان می‌رسد.

در پایان، لازم به ذکر است که Hitman III در ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۱۲ دی الی ۱۲ بهمن) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا