#مهسا_امینی

تماشا کنید: سینماتیک آغازین Hitman 3، مامور ۴۷ را در دوبی نشان می‌دهد

قاتل خونسرد اینبار تنها نیست!

استودیوی دانمارکی آی‌او اینتراکتیو ساعاتی قبل سینماتیک آغازین Hitman 3 را از طریق یوتیوب در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است.

آی‌او اینتراکتیو یکی از نام‌های شناخته‌شده در میان علاقه‌مندان به بازی‌های اکشن و سوم شخص محسوب می‌شود. آن‌ها در سال ۲۰۰۰ میلادی اولین نسخه‌ی هیتمن را با نام Hitman: Codename 47 روانه‌ی بازارها کردند که آغازگر یک فرنچایز جهانی و محبوب شد. استودیوی دانمارکی همچنین در سال ۲۰۱۶ و با همکاری اسکوئر انیکس نسخه‌ی بازسازی هیتمن را تحت عنوان Hitman برای پلتفرم‌های هدف منتشر کرد. این بازی، نخستین بخش از یک سه‌گانه به نام World of Assassination بوده که قسمت دوم آن در سال ۲۰۱۸ در دسترس قرار گرفت و حالا هم طرفداران برای ملاقات دوباره با مامور ۴۷ در قسمت سوم لحظه‌شماری می‌کنند.

آی‌او اینتراکتیو با همکاری وب سایت IGN، سینماتیک آغازین Hitman 3 را در فضای مجازی منتشر کرده است. این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان داشته و مامور ۴۷ را در کنار فردی مرموز نشان می‌دهد. آن دو با استفاده از وسائل نقلیه از جمله کشتی و خودرو به سمت مقصد مورد نظر حرکت می‌کنند. در بخش‌های پایانی دو شخصیت مزبور را می‌بینیم که قصد دارند از یک هواپیمای در حال پرواز به پایین بپرند. اگر نسخه‌های قبلی را تجربه کرده باشید، باید بدانید مرد مرموز در واقع لوکاس گری است که در ابتدا به عنوان آنتاگونیست معرفی شد اما حالا متحد قاتل خونسرد محسوب می‌شود. او مانند مامور ۴۷ یکی از کودکانی بود که تحت نظارت دکتر اوتو ولف‌گنگ اورت‌میر آموزش می‌دید تا به قاتلی بی‌رحم تبدیل شود. هر چند گری موفق شده بود به کمک مامور ۴۷ فرار کند.

سینماتیک آغازین Hitman 3 دو نکته‌ی مهم را در خود جای داده است: نکته‌ی اول، جملاتی است که لوکاس گری به زبان می‌آورد. او در صحبت‌های خود به پروویدنس اشاره می‌کند که یک سازمان مخفی بوده و از افرادی مانند مامور ۴۷ برای انجام کارهای کثیف و غیرقابل‌تصور استفاده کرده و نهایتا آن‌ها را حذف می‌کند. او همچنین می‌گوید حالا زمان مناسب فرا رسیده تا از سایه‌ها خرج شده و مقابل این سازمان بایستیم. به طور کلی، می‌توان گفت گری خلاصه‌ی اتفاقات اخیر را برای مخاطب شرح می‌دهد تا هر آنچه باید بداند یادآوری شود؛ نکته‌ی دوم و پایانی اینکه مامور ۴۷ و گری در تمام ویدیو کنار هم حضور دارند. اگرچه نمی‌توان گفت اما احتمال اینکه قاتل خونسرد اینبار تنها نبوده و شاهد همکاری میان او و دوست دوران کودکی‌اش در برخی مراحل باشیم وجود دارد. در ضمن، این ویدیو دوبی را نشان می‌دهد که سومین لوکیشن معرفی شده است.

خالقان فرنچایز هیتمن چندی پیش درباره‌ی پیشرفت‌های گرافیکی Hitman 3 در مقایسه با قسمت‌های پیشین صحبت کردند که شامل نورپردازی، افکت‌های آب، هوش مصنوعی، انیمیشن‌ها و بازتاب نور می‌شود. همان‌طور که می‌دانید، قسمت سوم هیتمن نقشه‌های بازی‌های قبلی را در بر می‌گیرد تا کاربران با خرید آن تجربه‌ای کامل داشته باشند. در ضمن، بهبودهای مزبور همگی روی نقشه‌های قدیمی اعمال شده‌اند. در انتها، لازم به ذکر است که جدیدترین هیتمن در تاریخ یک بهمن (مصادف با ۲۰ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) برای پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا