محتواهای اضافی Hitman III در ماه مارس معرفی شد

Escalation جدید هم اکنون در دسترس قرار دارد

محتواهای اضافی Hitman III در ماه مارس معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
محتواهای اضافی Hitman III در ماه مارس

استودیوی دانمارکی آی‌او اینتراکتیو با انتشار یک مطلب در وب سایت رسمی خود، از محتواهای اضافی Hitman III در ماه مارس رونمایی کرد.

انتظاری حدودا سه ساله به پایان رسید و Hitman III در ژانویه‌ی سال جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. این بازی، دنباله‌ای برای Hitman II بوده و سه‌گانه‌ی World of Assassination را به یک جمع‌بندی می‌رسد. جدیدترین محصول آی‌او اینتراکتیو به واسطه‌ی عوامل مختلفی از جمله طراحی چشم‌نوازها محیط‌ها بازخوردهای مثبتی را از سوی کارشناسان دریافت کرد. علاوه بر این، عملکرد قابل‌توجهی را در زمینه‌ی تجاری به ثبت رساند. اگرچه اطلاعاتی از آمار فروش موجود نیست، این عنوان موفق شد طی یک هفته تمامی هزینه‌های خود را جبران کرده و به مرز سوددهی برسد.

آی‌او اینتراکتیو با انتشار یک مطلب بلند بالا در وبسایت رسمی خود، نقشه‌ی راه محتواهای اضافی Hitman III در ماه مارس را معرفی کرده است. این نقشه‌ی راه، Moral Ambiguity نام داشته و زمان انتشار محتواهای جدید و متنوع را نشان می‌دهد. با توجه به آن، کاربران هم اکنون می‌توانند Escalation جدید را تجربه کنند که The Lesley Celebration نامگذاری شده است. در جریان این ماموریت، مامور ۴۷ به برلین بازمی‌گردد. سپس نوبت به یک Featured Contracts می‌رسد که با همکاری وب سایت Easy Allies آماده شده و تحت عنوان Easy Allies x Chongqing شناخته می‌شود. این ماموریت از تاریخ ۲۱ اسفند (مصادف با ۱۱ مارس) قابل‌انجام خواهد بود.

سومین محتوایی که در ماه فوریه به Hitman III می‌آید، یک Elusive Target به نام The Stowaway است. مامور ۴۷ برای انجام ماموریت تازه‌ی خود باید به Isle of Sgail برود که یکی از مرموزترین لوکیشن‌های جهان محسوب می‌شود. این محتوا بین ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۹ الی ۹ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۹ الی ۲۹ مارس) در دسترس بوده و کاربران برای به سرانجام رساندنش تنها یک فرصت خواهند داشت. چهارمین محتوای جدید فوریه، Featured Contracts است. این ماموریت با همکاری وب سایت Eurogamer طراحی شده، تحت عنوان Eurogamer x Mendoza شناخته می‌شود و از تاریخ ۵ فروردین (مصادف با ۲۵ مارس) قابل‌انجام خواهد بود.

پنجمین محتوای فوریه، The Satu Mare Delirium نام داشته و یک Deluxe Escalation است. در نتیجه، تنها خریداران نسخه‌ی دیلاکس از تاریخ ۱۰ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳۰ فوریه) به آن دسترسی خواهند داشت. در جریان این ماموریت، قاتل خونسرد دستگیر شده و باید راهی برای فرار بیابد. روند کلی این ماموریت بر اساس یکی از مراحل Hitman: Codename 47 طراحی شده است. کاربرانی که The Satu Mare Delirium را به اتمام برسانند، سه آیتم به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. در انتها، به اولین رویداد فصلی Hitman III می‌رسیم که با الهام از عید پاک مسیحیان طراحی شده و Berlin Egg Hunt نام دارد.

Berlin Egg Hunt برای تمامی کاربران در نظر گرفته شده و در بازه‌ی زمانی ۱۰ الی ۲۳ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصاف با ۳۰ مارس الی ۱۲ آوریل) برگزار می‌شود. در جریان این رویداد، تغییرات متعددی در مرحله‌ی برلین به وجود آمده که از مهم‌ترینشان می‌توان به قرارگیری تخم مرغ‌ها در نقاط مختلف اشاره کرد. کاربر باید خرگوش سفید را دنبال کرده و تخم مرغ‌های مورد نظر را بیابد. در ضمن، در انتهای مارس یک آپدیت هم منتشر می‌شود که عملکرد فنی را بهبود بخشیده، تعدادی از مشکلات را برطرف کرده و بازی را برای انتشار محتویاتی که ماه آتی میلادی از راه می‌رسند آماده می‌کند.

Hitman III هم اکنون روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا