1%
  • 8/10

توضیحات کوجیما درباره موقعیت جغرافیایی بازی Death Stranding 2

دیگر آمریکای شمالی نه!

توضیحات کوجیما درباره موقعیت جغرافیایی بازی Death Stranding 2 ۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
موقعیت جغرافیایی بازی Death Stranding 2

هیدئو کوجیما به تازگی با اتنتشار ویدئویی، صحبت‌هایی در خصوص موقعیت جغرافیایی بازی Death Stranding 2 ارائه کرده است.

در انتهای ماه گذشته سرانجام هیدئو کوجیما و تیم استودیو کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) تریلر جدیدی از عنوان مورد انتظار Death Stranding 2 در جریان رویداد State of Play شرکت سونی به نمایش گذاشتند. بدین ترتیب مشخص شد این عنوان با نام کامل Death Stranding 2: On the Beach شناخته خواهد شد. در حالی که هم‌چنان جزئیات چندانی در خصوص این بازی ارائه نشده، تیم سازنده به تازگی ویدئوی جدیدی در چنل رسمی یوتیوب خود منتشر کرده و در آن به تعدادی از پرسش‌های طرفداران و مخاطبین خود پاسخ داده است.

یکی از این موارد به موقعیت جغرافیایی بازی Death Stranding 2 مربوط می‌شود. به گزارش منتشر شده توسط رسانه گیمینگ‌بولت، هیدئو کوجیما اگرچه در این ویدئو به طور واضح مشخص نکرد نسخه دوم عنوان Death Stranding دقیقا در کجا دنبال خواهد شد اما اظهار داشت برخلاف نسخه اول، نسخه دوم دیگر در آمریکای شمالی جریان نخواهد داشت.

این یک قاره جدید است. بازی دیگر در قاره آمریکا جریان ندارد. شخصیت سم (شخصیت اصلی بازی نخست) قرار است به منظور اتصال شبکه Chiral Network به آن محیط برود. اگر سازمان UCA بخواهد به آن جا برود، به این دلیل که با یک قاره جدید طرف هستیم، ممکن است به عنوان یک تهاجم قلمداد شود. بنابراین یک شخص خصوصی، امور زیرساختی را صورت خواهد داد.

چنان‌چه بازی نخست را تجربه کرده باشید شخصیت سم پورتر بریجز (Sam Porter Bridges) به عنوان کاراکتر اصلی بازی محسوب می‌شد که نورمن ریداس (Norman Reedus)، ایفای نقش آن را برعهده داشت. در همین راستا نقش ایشان در بازی دوم نیز پررنگ خواهد بود. از سوی دیگر شخصیت فرجایل (Fragile) با بازی لئا سیدو (Léa Seydoux) نیز “شخص خصوصی” اشاره شده در بالا بوده که قرار است در برقراری و اتصال شبکه نقش مهمی داشته باشد. به گفته کوجیما این شخصیت قرار است با استفاده از یک کشتی به نام Magellan به کار خود بپردازد. کشتی که می‌تواند خود را درون قیر غوطه‌ور کرده و در زیر زمین سفر کند.

عنوان مورد انتظار Death Stranding 2 قرار است در تاریخ نامشخصی از سال 2025 برای کنسول پلی‌استیشن 5 عرضه شود.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments