#مهسا_امینی

آیا می‌توان از کنترلر در بازی موبایل Apex Legends استفاده کرد؟

هنوز زود است؟

آیا می‌توان از کنترلر در بازی موبایل Apex Legends استفاده کرد؟ نریمان هروی ۱ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازی موبایل Apex Legends

بازی‌های موبایل و خصوصا اول شخص با پشتیبانی از کنترلر، جذاب‌تر می‌شوند. آیا بازی موبایل Apex Legends هم این قابلیت دارد؟

همان‌گونه که می‌دانید، استفاده از کنترلر در بازی‌های اول شخص موبایل، به شما قابلیت‌های بسیار بیشتری می‌دهد و خیلی راحت‌تر می‌توانید حریفان را از پیش روی خود بردارید.

بازی موبایل Apex Legends سال پیش معرفی و یکی دو روز پیش بالاخره منتشر شد و بسیاری‌ها می‌خواهند بدانند که آیا این بازی از کنترلر پشتیبانی می‌کند یا خیر.

متاسفانه هنوز قابلیت پشتیبانی از کنترلر در این بازی در حال حاضر وجود ندارد. با وجود این که برخی از بازیکنان روش‌های مختلفی را برای استفاده از کنترلر به کار می‌گیرند، اما تیم سازنده اعلام کرده که هنوز این بازی از کنترلر پشتیبانی نمی‌کند.

البته خبر خوبی نیز به گوش رسیده و یکی از مسئولین مشغول به کار در استودیوی ریسپاون گفته که تیم توسعه در حال حاضر روی پشتیبانی از کنترلر کار می‌کند.

با صحبت‌های گفته شده، قاعدتا به زودی بسیاری از بازیکنان نسخه‌های کامپیوتر و کنسولی بازی Apex Legends با یک کنترلر به نسخه‌ی موبایلی آن نیز سر می‌زنند تا شانس خود را برای کشتن دشمنان و پیروزی در این بتل رویال امتحان کنند.

همچنین تیم توسعه‌ی بازی اعلام کرده که بازی موبایل Apex Legends به طور خاص برای صفحات موبایل ساخته و بهینه شده است و این بازی پیشرفته‌ترین بازی بتل رویال موجود روی گوشی‌های تلفن همراه است.

در مورد پشتیانی کنترلر در این بازی فعلا تا همین اندازه اطلاعات منتشر شده است و اگر خبری دیگر در این مورد منتشر شود، آن را به شما اعلام خواهیم کرد.

نظر شما در مورد بازی Apex legends Mobile چیست؟ آیا این بازی را روی گوشی دانلود و تجربه کرده‌اید؟ تا الان چند مسابقه را برده‌اید؟ آیا لذت برده‌اید و آن را به دیگران توصیه می‌کنید؟ خوشحال می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما و دیگر مخاطبان سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا