قوی ترین شخصیت های Hell’s Paradise

لیستی از قوی ترین شخصیت های Hell’s Paradise

قدرتمندترین‌های بهشت جهنمی!

این ده شخصیت در انیمه ذکر شده، قوی ترین شخصیت های Hell’s Paradise هستند و خطراتی بزرگ در دنیای انیمه بهشت جهنم محسوب می‌شوند. انیمه Hell’s Paradise از همان ابتدای پخش طرفداران زیادی را برای خود جلب کرد و به کاتالوگ محبوب‌های استودیو ماپا (Mappa) تبدیل شد. بیشتر این موفقیت ناشی از صحنه‌های مبارزاتی هیجان‌انگیز و قدرت‌های شخصیت‌هاست چیزی که استودیو همیشه در به تصویر کشیدن آن عالی بوده است. 

به نظر می‌رسد خشونت مداوم، تکه تکه کردن، نینجوتسو، سامورایی‌ها، موجودات جاودانه ای که به بازسازی خود ادامه می‌دهند، دگرگونی های قدرتمند و بقیه مسائل، ترکیبی است که در هر انیمه شونن محبوب در سراسر جهان دیده می‌شود. با تکمیل فصل اول ۱۳ قسمتی و تایید ساخت فصل دوم، زمان خوبی است که به گروه منتخب از قوی ترین شخصیت ها Hell’s Paradise تا کنون نگاهی بیندازیم. این لیست از قوی‌ترین شخصیت‌های فصل اول Hell’s Paradise بر اساس قدرت، توانایی‌های خاص، پتانسیل یا اراده برای غلبه بر هر موقعیتی رتبه بندی شده‌اند:

۱۰. توما (Toma)

توما هم مثل بقیه افراد حاضر در این لیست، یک جنگجوی با استعداد طبیعی است. توما تمرینات آسائمون را در زمان کوتاهی که رکورد محسوب می‌شد پشت سر گذاشت تا بتواند برادرش را آزاد کند و آنها با هم به امید عفو به جزیره رفتند. توما سرعت شگفت انگیزی را برای شکست دادن بسیاری از هیولاها با یک حرکت به نمایش گذاشت. با این حال، او نقش بازیگر مکمل را در کنار برادرش دارد، کسی که مدام کانون توجه را می‌دزدد.

۹. روکوروتا (Rokurota)

روکوروتا به عنوان یک غول عظیم الجثه با قدرتی بی نظیر به دنیا آمد. در نتیجه، از زمانی که نوزاد بود، گرسنگی سیری ناپذیری در او ایجاد شد که در نهایت او را به آدمخواری کشاند. روکوروتا که کاملاً قادر به کنترل خود نیست، یک ماشین تخریب غیر قابل توقف است. او با وجود اینکه نمی‌تواند تائو خود را کنترل کند، بسیار قدرتمند بوده و باعث می‌شود که انسان‌های معمولی نتوانند به هیچ وجه به او آسیب برسانند. ضعف او یعنی خارج از کنترل بودنش برایش گران تمام شد و به سفر او بدون مقصدی مشخص پایان داد.

۸. تامیا گانتتسوسای (Tamiya Gantetsusai)

تامیا یک استاد شمشیرزن بوده و تنها کسی است که آسائمون نیست. تقریباً از لحظه ای که به شینسنکیو رسید، مجبور شد دست چپ خود را قطع کند اما به جای از دست دادن مهارتش، به پیشرفت خود ادامه داد. تامیا قدرت، قد و مهارتی عالی دارد که به او اجازه می‌دهد هر چیزی را از بین ببرد و از نظر فیزیکی بسیار تواناست. علاوه بر این، به نظر می‌رسید که او درس‌های می را در مورد تائو درک کرده و تمرین می‌کند. با تمام این‌ها، تامیا کمی کند بوده و می‌خواهد با وجود نداشتن قدرت کافی، همه کارها را به تنهایی بر عهده بگیرد.

۷. یوزوریها (Yuzuriha)

نینجای دیگر گروه، یا بهتر است بگوییم کونویچی در شینسنکیو و متحد اولیه گابیمارو، یوزوریها نام دارد که می‌تواند سر هرکسی را برای رسیدن به خواسته‌های خودش شیره بمالد.  توانایی اصلی او ترشح مقادیر زیادی مایع است که می‌تواند آن را دستکاری کند، و رایج‌ترین شیوه‌ی استفاده از آن ایجاد مخاط برای تشکیل رشته‌هایی برای حمله به حریف یا بستن آن‌ها است. قدرت برش تارهای او به اندازه‌ای قوی است که می‌تواند حریفانش را از وسط نصف کرده یا بدن آن‌ها را تکه تکه کند. با نوشیدن نوعی معجون، این مایع حاوی خاصیت سمی خورنده می‌شود؛ بسیار انعطاف‌پذیر بوده و می‌تواند به عنوان نوعی زره برای جلوگیری از صدمات عمل کند. یوزوریها همچنین از این مایع به عنوان لایه‌ای برای پوشش زخم‌های خود استفاده می‌کند. او همچنین از جایگزینی جوتسو استفاده می کند که هم کاربرد تائو است. اگرچه او از ابتدا نمی‌دانست چطور از تائو استفاده می‌کنند، اما هنوز هم وجود فردی مانند او در یک تیم ارزشمند است. تواناترین یا قوی ترین نیست، اما می تواند کاری که به او سپرده شده را به اتمام برساند.

۶. شیون (Shion)

با ادامه کلیشه‌هایی که در این انیمه جمع‌آوری شده‌اند، شیون به عنوان استاد نابینا وارد صحنه می‌شود و نابینا بودن تنها نقطه ضعف اوست. زمانی که یکی از بهترین آسائمون ها بود، توانست با خود آموزی استفاده از تائو را بیاموزد. او با ترکیب توانایی خود با تائو می‌تواند ضربات شمشیرش را برای مقابله با پرتابه‌ها زمان‌بندی کند. او قادر شد به راحتی چندین سوشین را بکشد و از خود در برابر تمام حملات مو دان دفاع کند و به اندازه‌ی کافی دوام آورد تا کار او را تمام کند. او به لطف حس تائو در اطراف خود، شمشیر زنی عالی و کار گروهی عالی، سرعت و آگاهی شگفت انگیزی دارد. او در کل بسیار خوب است، اما او در حال حاضر به حداکثر پتانسیل خود رسیده است و به نظر می‌رسد جای پیشرفت بیشتری ندارد.

۵. می (Mei)

می تنها موجودی است که به شکل انسانی خارج از تنسن در شینسنکیو زندگی می‌کند. او ساختار و منشأ مشابهی با تنسن‌ها دارد، اما به دلیل مخالفت با ریئن از هورای تبعید شد، همچنین زخمی غول‌پیکر دریافت کرد و به یک کودک تبدیل شد. او می تواند تقریباً در همان سطح تنسن از تائو استفاده کند، اما اصلاً یک جنگجو نیست. تنها استفاده می از تائو محافظت از خود یا دیگران بدون قصد آسیب زدن است. معمولا در مبارزات خود را عقب کشیده و زمین را برای افرادی مثل گابیمارو خالی می‌گذارد.

۴. ساگیری (Sagiri)

ساگیری با اینکه یکی از ماهرترین آسائمون ها بود، مجبور بود با انبوهی از تعصبات جنسی مزخرف دست و پنجه نرم کند. تردید خفیف او در زمان کشتن به عنوان یک ضعف به تصویر کشیده شد، در حالی که تنها پیامد آن مرگ دردناک تر برای قربانی بود. به نظر می‌رسید که او تنها کسی بود که زندگی و احساسات انسانی را تشخیص می‌داد و به او اجازه می‌داد تا در لحظه‌ای که از وجود تائو مطلع شد، درک کند و از آن استفاده کند. او خیلی زود به مرحله‌ایی برسد که به او اجازه داد مو دان را به تنهایی از بین ببرد؛ پتانسیل او بی بدیل است.

۳. چوبی (Chobi)

چوبی دارای ویژگی‌های مافوق بشری بود، اما چیزی که واقعاً او را متمایز می‌کند، سازگاری اوست. چوبی در تمام زندگی خود بر اساس یک قانون زندگی کرده است: هر کاری که برای سازگاری و زنده ماندن نیاز است را انجام دهید. هنگامی که او پا به جزیره گذاشت، شروع به سلاخی کردن هیولاها با استفاده از سلاح های آنها کرد و وقتی با Tentacle Doshi روبرو شد، فوراً از تائو استفاده کرد و توانایی بازسازی و ضربه زدن با همان نیرو را به دست آورد. او می‌تواند بیش از حد بی احتیاط باشد، که ممکن است نتیجه بدی داشته باشد اما به غیر از این، او غیر قابل توقف بوده و هیچ محدودیتی برای قوی شدنش دیده نمی‌شود.

۲. گابیمارو (Gabimaru)

قطعاً قهرمان بودن داتسان ربط زیادی به سطوح قدرت دارد. گابیماروی توخالی، به عنوان قدرتمندترین نینجای زنده مهارت‌های خود را بارها نشان داده؛ او توانایی‌های فیزیکی منحصربه‌فردی از جمله قدرت مافوق بشری، مقاومت، سرعت، رفلکس، تصمیم‌گیری فوق‌العاده در موقعیت‌های بحرانی و شلیک نینجوتسو دارد، اما علاوه بر این، به نظر می‌رسد که تقریباً بلافاصله به تائو تسلط پیدا کرده است. در واقع خیلی سریع بر آن مسلط شد، بدون اینکه حتی در مورد جنبه‌های منفی که منجر به از دست دادن حافظه می‌شد بداند. البته او هنوز پتانسیل های دست نخورده ای دارد که برای غلبه بر قدرت غیرقابل اندازه گیری تنسن توانا مورد نیاز است.

۱. تنسن‌ها (The Tensen)

تنسن (Tensen – به معنی: جاودانه آسمانی) یک سنین با تسلط کامل بر پنج روش آموزشی جاودانگی در بالاترین سطح است. آن‌ها بر دوشی‌های پایین رده اقتدار دارند و وظیفه آموزش روش‌های تائو را بر عهده دارند. رده بندی این تنسن‌ها خیلی سخت خواهد بود، چون در کل سه تای‌ آنها در انیمه نشان داده شده‌اند؛ در هر صورت تنسن‌ها خطراتی بسیار بزرگ در انیمه به شمار می‌روندوباید در صدر لیست قوی ترین شخصیت های Hell’s Paradise باشند.

4 4 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا