#مهسا_امینی

بازی Hello Neighbor امروز در فروشگاه اپیک رایگان است

همسایه جهنمی مدرن را رایگان دریافت کنید

بازی Hello Neighbor

بازی Hello Neighbor جدیدترین عنوانی است که می‌توانید در جریان بازی‌های رایگان ۱۲ روزه‌ی اپیک به صورت رایگان دریافت کنید.

این بازی که سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود، در مورد شخصی است که به دنبال رازی می‌گردد که همسایه‌ش در زیرزمین خانه پنهان کرده است. بازیکن در برابر هوش مصنوعی بازی قرار می‌گیرد و باید معماها و تله‌هایی که بر اساس پلی‌تروهای قبلی‌اش کار گذاشته شده را پشت سر بگذارد.

بازی تجربه‌ای از یک بازی ترسناک را در محیطی سندباکس به مخاطب ارائه می‌دهد. بازی به شما اجازه می‌دهد تا محیط را برای پیدا کردن راه‌های مختلف بگردید و به مسیرهای جدید برسید. از طرف دیگر، هوش مصنوعی تکامل‌یافته‌ی بازی به شما تجربه‌ای منحصر به فرد را ارائه می‌دهد. به این ترتیب کارهای قبلی شما در ذهن هوش مصنوعی بازی می‌ماند و در آینده از آن‌ها بر علیه خودتان استفاده می‌کند. این موضوع باعث می‌شود تا همواره به دنبال راه‌‌های جدید برای اتمام مرحله باشید. طراحی محیطی سندباکس بازی اجازه می‌دهد تا نقش فیزیک در بازی مهم جلوه کند.

بازی Hello Neighbor ساخته‌ی استودیویی روسی به نام Dynamic Pixels که tinyBuild آن را منتشر کرده است. یک نسخه‌ی فرعی و پیش‌درآمد از Hello Neighbor به نام Hello Neighbor: Hide & Seek سال گذشته عرضه شده بود. یک بازی چندنفره به نام Secret Neighbor هم اخیرا منتشر شده که تا چهار بازیکن می‌توانند با کمک یکدیگر به تجربه‌ی قایم باشک‌های همیشگی بپردازند. بازی به جز ویندوز برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و اندروید و iOS هم در دسترس است.

بازی Hello Neighbor تا ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر امروز دوشنبه در فروشگاه اپیک به صورت رایگان در دسترس است. با توجه به حرف Y در پیش‌نمایش بازی رایگان بعدی، پیش‌بینی می‌شود که بازی بعدی فروشگاه اپیک احتمالا Yooka-Laylee یا بازی جدید این مجموعه یعنی Yooka-Laylee and the Impossible Lair خواهد بود.

 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا