1%
 • 0/10

بازی Helldivers 2 در رتبه چهارم جدول فروش هفتگی بریتانیا هفته چهارم فوریه 2024

افزایش فروش 20 درصدی Helldivers 2

بازی Helldivers 2 در رتبه چهارم جدول فروش هفتگی بریتانیا هفته چهارم فوریه 2024 ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
هفته چهارم فوریه 2024

بازی Helldivers 2 با افزایش اندکی در میزان فروش خود موفق شد در رتبه چهارم جدول فروش هفتگی بریتانیا در هفته چهارم فوریه 2024 قرار بگیرد.

در حالی که آمار مربوط به هفته گذشته از صدرنشینی بازی Mario vs. Donkey Kong و شروع نه چندان قدرتمند Skull and Bones حکایت داشت، گزارش جدید نشریه گیم اینداستری بیان می‌دارد عنوان Mario vs. Donkey Kong با کاهش فروش 62 درصد به رتبه سوم و عنوان Skull and Bones با افت فروش 68 درصدی در رتبه شانزدهم جای گرفته است. حال آن که اوضاع برای عنوان Helldivers 2 به شکل دیگری پیش رفته است.

عنوان سوم شخص شوتر استودیو اروهد (Arrowhead Game Studios) در ابتدای ماه جاری انتشار یافت و اکنون پس از سه هفته از عرضه خود توانست با افزایش 20 درصدی نسبت به هفته گذشته در رتبه چهارم جای بگیرد. این در حالی است که این بازی در هفته گذشته در رتبه هفتم جای داشت و بدین ترتیب توانست جایگاه بالاتری با افزایش فروش خود به دست بیاورد. ذکر و یادآوری این نکته به مانند تمامی دفعات قبل ضروری است که آمار ارائه شده در جدول فروش هفتگی بریتانیا تنها شامل نسخه‌های فیزیکی شده و آمار مربوط به دانلود و فروش دیجیتالی را شامل نمی‌شود.

عنوان EA Sports FC 24 موفق شد در هفته جاری در رتبه نخست جدول فروش مربوط به هفته چهارم فوریه 2024 جای بگیرد. عملکرد مطلوب بازی Hogwarts Legacy نیز هم‌چنان ادامه داشته و به مانند هفته گذشته، این هفته نیز رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. عنوان Super Mario Bros. Wonder در رتبه پنجم و بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در رتبه ششم جای گرفته‌اند. عنوان Marvel’s Spider-Man 2 نیز توانسته مجددا راه خود را به میان فهرست ده بازی نخست پیدا کرده و در جایگاه نهم قرار گرفته است. آمار کامل را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

 1. EA Sports FC 24
 2. Hogwarts Legacy
 3. Mario vs. Donkey Kong
 4. Helldivers 2
 5. Super Mario Bros. Wonder
 6. Call of Duty: Modern Warfare 3
 7. Mario Kart 8 Deluxe
 8. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
 9. Marvel’s Spider-Man 2
 10. Star Wars Jedi: Survivorنظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments