1%
  • 0/10

جناج جدیدی به بازی Helldivers 2 اضافه می‌شود

لیزرهای آبی

جناج جدیدی به بازی Helldivers 2 اضافه می‌شود ۰ ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
جناج جدید Helldivers 2

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که به‌زودی یک جناج جدید تحت عنوان The Illuminate به بازی Helldivers 2 اضافه خواهد شد.

موفقیت غیرمنتظره هل‌دایورز ۲ برهیچکس پوشیده و پنهان نیست؛ اثری که این روزها حسابی سروصدا به پا کرده و هزاران گیمر از اقصی نقاط جهان در حال تجربه آن هستند. در این میان، استودیوی اروهد گیم که چند وقتی تمرکز خود را بهبود عملکرد بازی و رفع مشکلات سرورها قرار داده بود، اکنون به دنبال ارائه محتواهای جدید برای بازی است.

در همین راستا، بازیکن‌ها پیش‌تر گزارش داده بودند که در حین مبارزه‌ها یک سری لیرزهای آبی رنگ مشاهده می‌کنند که این لیزرها منجر به مرگ آن‌ها نیز شده است. با این حال، یوهان پیلستد، مدیرعامل اروهد گیم با رد این ادعاها، اعلام کرد که وجود لیزرهای آبی در بازی صحت ندارد و آن‌ها نمی‌توانند به شما آسیب برسانند.

در ادامه این گزارش‌ها، دیتاماینرها با بررسی فایل‌های بازی خاطرنشان کردند که به‌زودی یک جناح جدید به نام The Illuminate به Helldivers 2 اضافه می‌شود. گفتنی است که این جناح در بازی نخست مجموعه حضور داشت، اما در زمان عرضه نسخه دوم از آن به کلی حذف شد.

در حال حاضر مشخص نیست که این جناج جدید در چه تاریخی به بازی هل دایورز ۲ راه می‌یابد. از این رو، باید منتظر ماند و دید که آن‌ها برای Super-Earth چه تهدیداتی را به همراه خواهند داشت و از همه مهم‌تر، به چه علت به صورت مخفیانه به گیمرها حمله می‌کنند؟

لازم به ذکر است بازی پرطرفدار هل‌دایورز ۲ در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. طبق آخرین گزارش‌ها، ظاهرا فروش بازی به تازگی از مرز ۸ میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کرده و چه بسا هر هفته فروش آن بیشتر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments