1%
  • 0/10

بازیگران جدید فصل دوم The Last Of Us معرفی شدند

مل، نورا، منی و اون.

بازیگران جدید فصل دوم The Last Of Us معرفی شدند ۰ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
فصل دوم The Last Of Us

بازیگران جدید فصل دوم The Last Of Us توسط عوامل سازنده آن در شبکه HBO معرفی شدند که براساس نسخه دوم این مجموعه بازی در حال تولید است.

براساس گزارشات اعلام شده دنی رامیرز (Danny Ramirez) که سابقه ایفای نقش در آثاری هم‌چون سریال The Falcon and the Winter Soldier و فیلم سینمایی Top Gun: Maverick را در کارنامه خود دارد، در نقش شخصیت منی (Manny) ظاهر خواهد شد. آریلا بارر (Ariela Barer) در نقش شخصیت مل (Mel) حضور یافته که به واسطه بازی در سریال Ariela Barer شناخته می‌شود.

تاتی گابریلا (Tati Gabrielle) که در سریال Chilling Adventures of Sabrina ایفای نقش داشته، وظیفه به تصویر کشیدن شخصیت نورا (Nora) را برعهده گرفته است و سرانجام وظیفه ایفای نقش شخصیت اون (Owen) برعهده اسپنسر لورد (Spencer Lord) گذاشته شده که سابقه حضور در سریال Riverdale را داشته است.

این چهار بازیگر جدید به مجموعه بازیگران قبلی از جمله بلا رمز (Bella Ramsey) در نقش الی و پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در نقش جوئل اضافه خواهند شد. پیش از این نیز مشخص شده بود کیتلین دور (Kaitlyn Dever) به عنوان شخصیت ابی، ابزابلا مرسد (Isabela Merced) به عنوان شخصیت دینا و یونگ مزینو (Young Mazino) به عنوان شخصیت جسی ایفای نقش خواهند کرد.

این چهار بازیگر جدید اضافه شده برای فصل دوم The Last Of Us همگی آن‌ها مربوط به جمع دوستان و افراد نزدیک شخصیت ابی می‌شوند که چنان‌چه بازی The Last of Us Part II را تجربه کرده باشید از نقش آن‌ها و چگونگی ارتباط آن‌ها با دو شخصیت الی و جوئل آگاه هستید.

فصل اول این سریال با واکنش بسیار مثبت منتقدان و طرفداران این فرنچایز مواجه شد تا بلافاصله شبکه HBO آن را برای سیزن دوم تمدید کند. کریگ مزین (Craig Mazin) که به همراه نیل دراکمن (Neil Druckmann) وظیفه ساخت مجموعه را برعهده داشته پیش از این اظهار داشته بود که نسخه دوم بازی The Last of Us احتمالا به بیش از دو فصل برای پوشش حوادث داستانی نیازمند است. فصل دوم هم‌اکنون در تولید بوده و برای انتشار در سال آینده آماده می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments