تاریخ پخش سریال Lovecraft Country مشخص شد

انتشار یک پوستر جدید از این سریال

تاریخ پخش سریال Lovecraft Country

شبکه‌ی HBO رسما با انتشار یک پوستر، زمان پخش سریال موردانتظار Lovecraft Country را اعلام کرد.

اگر از علاقه‌مندان به داستان و رمان‌های ترسناک اچ.پی لاوکرفت (H.P Lovecraft) باشید، قطعا بی صبرانه منتظر یکی از سریال‌های جدید شبکه‌ی HBO با نام Lovecraft Country خواهید بود. این شبکه به تازگی یک پوستر از این سریال ترسناک درام منتشر کرده که در آن شاهد اعلام تاریخ پخش اولین قسمت از آن هستیم؛ بر این اساس، سریال Lovecraft Country در تاریخ ۱۶ آگوست (۲۶ مرداد) به صورت رسمی برای اولین بار از طریق شبکه‌ی HBO روی آنتن خواهد رفت.

لاوکرفت کانتری، ساخته‌ی مشترک چند نویسنده‌ی کهنه کار است. میشا گرین (Misha Green) نویسنده‌ی Underground، جوردن پیله (Jordan Peele) نویسنده‌ی Get Out و جی جی آبرامز (J.J.Abrams) نویسنده‌ی Lost با همکاری یکدیگر به تهیه‌ی فیلمنامه‌ی Lovecraft Country پرداخته‌اند. در قسمت پایین می‌توانید پوستر جدید و منتشر شده از این سریال را مشاهده کنید:

در این سریال ۱۰ قسمتی، شاهد روایت ماجراجویی شخصی به نام آتیکاز فریمن همراه با دوست بچگی او لتیتیا و عموی او جورج هستیم. فریمن برای پیدا کردن پدر مفقود شده‌ی خودش به شیکاگو سفر می‌کند و طی این جستجو برای آنها یک سری اتفاقات به وجود می‌آید که باید برای بقا تلاش کنند. لازم به ذکر است که داستان این سریال در دهه‌ی ۵۰ میلادی جریان خواهد داشت.

باید دید که این سریال ترسناک چه عملکردی خواهد داشت و آیا می‌تواند مثل سایر داستان‌های اچ.پی لاوکرفت، علاقه‌مندان را غرق در فضای تاریک و مرموز خود کند یا خیر. Lovecraft Country علاوه بر بخش از شبکه‌ی HBO، از طریق سرویس HBO Max هم در دسترس خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا