پخش مینی سریال The Third Day شبکه‌ی HBO به پاییز موکول شد

کرونا به روی این سریال تاثیر گذاشت

سریال The Third Day پاییز

طبق گزارش‌های به‌دست رسیده، پخش سریال The Third Day شبکه‌ی HBO به دلیل شیوع ویروس کرونا به تاریخ نامعلومی در پاییز موکول شده است.

ویروس کرونا تاکنون باعث تاخیر اکران و پخش بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها شده؛ از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به تاخیر هفت ماهه‌ی فیلم سینمایی Black Widow و جابه‌جایی تاریخ اکران فیلم اسلشر Candyman اشاره کرد.

حال به نظر می‌رسد این ویروس برای شبکه‌ی بزرگ و معروف تلویزیون HBO هم مشکلاتی را ایجاد کرده است. طبق گزارش‌هایی که از سوی این شبکه‌ی تلویزیونی منتشر شده، مینی سریال The Third Day به دلیل متوقف شدن مراحل پیش تولید، پخش این سریال کوتاه را به تاریخ نامعلومی در سال پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی موکول کرده است.

مینی سریال The Third Day در شش قسمت روایت می‌شود و در این سریال با هنرنمایی نامزدان اسکار نائومی هریس و جود لا همراه خواهیم بود. داستان سریال به دو بخش تابستان و زمستان تقسیم خواهد شد. هر کدام از این قسمت‌ها یک داستان مجزا و مستقلی را تعریف می‌کند ولی به یکدیگر متصل هستند. سه قسمت اول سریال روی بخش تابستان سریال تمرکز دارد، هر سه قسمت را Marc Munden، برنده‌ی سه جایزه‌ی BAFTA برای فیلم‌های Utopia ،National Treasure و The Mark of Cain کارگردانی کرده است. Philippa Lowthorpe که در کارنامه‌ی خود آثاری چون فیلم سینمایی Black Sea را دارد، سه قسمت بخش دوم سریال The Third Day را کارگردانی می‌کند.

از دیگر بازیگران این اثر کوتاه سریالی می‌توان به کاترین واترستون بازیگر فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them، فریا آلن بازیگر نقش سیری در سریال The Witcher، امیلی واتسون بازیگر سریال محبوب Chernobyl و پدی کانسیداین بازیگر آثاری چون Hot Fuzz و The Outsider اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا