تماشا کنید: تریلر سریال Hawkeye برای مراسم دیزنی پلاس لو رفت

انتقاد کارگردان اصلی از داستان سریال Hawkeye

تماشا کنید: تریلر سریال Hawkeye برای مراسم دیزنی پلاس لو رفت نیما خدارحمی ۰ ۱۹ آبان ۱۴۰۰

زمان زیادی تا اکران مینی سریال Hawkeye باقی نمانده و در همین راستا تریلر این سریال برای مراسم روز Disney+ فاش شده تا نگاهی بهتر به شخصیت‌های اصلی آن پیش از اکران داشته باشیم.

نگاهی ویژه به روز Disney+ در برنامه Monday Night Countdown در شبکه ESPN، صحنه‌های جدیدی را از مینی سریال مورد انتظار Hawkeye با حضور کلینت بارتون (Clint Barton) و کیت بیشاپ (Kate Bishop) برای ما به نمایش گذاشت. انتظار طرفداران به‌طور روزانه از مراسم برنامه ریزی شده در روز Disney+ بالا می‌رود. روز ۱۲ نوامبر، برابر با ۲۱ آبان ماه که روز Disney+ نام گذاری شده است، به معرفی و نمایش محتوای جدید از دیزنی اختصاص داشته و انتظار می‌رود بخشی از این مراسم به دنیای مارول تخصیص یابد.

پیش‌تر اعلام شد که مینی سریال Hawkeye در تاریخ ۲۴ نوامبر، برابر با ۳ آذر ماه اکران خواهد شد و همین مسئله خواسته طرفداران را به شدت افزایش داده و به دنبال محتوای جدید پیش از اکران کامل آن هستند. طی روزهای پیش نیز شبکه ESPN تریلرهایی از این مینی سریال منتشر کرده است.

تریلر جدید منتشر شده از مینی سریال Hawkeye در پایان این نگاه ویژه به روز Disney+ به نمایش درآمد. در این تریلر، شما می‌توانید بیرون پریدن کلینت از ساختمانی دو طبقه را همراه با چرخش و نشانه رفتن تیروکمان خود مشاهده کنید. در ادامه کلینت از نو وارد شده و در کنار او کیت بیشاپ حضور دارد که به‌نظر نشسته بر میز نهار خوری در حال گپ و گفت هستند. در پایان این تریلر صحنه‌ای اکشن با حضور کیت به نمایش درآمد و او را در حال جاخالی دادن حملات دشمنان بر پشت بامی تاریک نشان داد و در صحنه آخر می‌توانیم استفاده او از کمان و انفجاری مهیب که سه شخص را پرتاب می‌کند تماشا کنیم. این سه شخص به‌نظر کلینت، شخصیت جدید دنیای سینمایی مارول یعنی اکو (Echo) و شخصیتی که اطلاعاتی از او نداریم هستند.

هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) بازیگر شخصیت کیت بیشاپ طی مصاحبه خود با وبسایت EW اعلام کرد پیش از حضور در صحنه سریال به تمرین تیراندازی با کمان مشغول بوده است، بااین حال جرمی رنر (Jeremy Renner) بازیگر شخصیت کلینت بارتون قطب مخالف استاینفلد قرار گرفت و به صحنه‌های ساختگی با استفاده از جلوه‌های ویژه اشاره کرد. استایفلد در راستای این اتفاقات گفت:

من می‌خواستم زمانی که از آتلانتا برای فیلم برداری به اینجا می‌آیم تیراندازی با کمان در من نهادینه شده باشد، ولی در همان ملاقات اول با جرمی او به من گفت: گوش کن، تو به آنجا می‌روی و حتی یک تیر واقعی شلیک نخواهی کرد. همه این‌ها جلوه‌های ویژه هستند. بااین حال من از یاد گرفتن کلیت این هنر خشنود هستم.

برت، یکی از کارگردانان این مینی سریال طی مصاحبه اخیر خود با وبسایت GamesRadar+ گفت:

به معنای واقعی این سریال آن چیزی نیست که از مارول انتظار دارید. این سریال، یک داستان پوچ برای کریسمس است. دقیقا همین است. این سریال چه معنایی دارد؟ این پوچی در تمام سریال حس می‌شود و اصلا چیزی نیست که انتظارش را دارید.

جرمی رنر بازیگر شخصیت Hawkeye در این سریال خواهد بود و در کنار او شاهد حضور یکی دیگر از ماهرترین تیراندازان دنیای مارول یعنی کیت بیشاپ با بازیگری هیلی استاینفلد هستیم. دیگر بازیگران این مینی سریال ورا فارمیگا (Vera Farmiga)، فرا فی (Fra Fee)، تونی دالتون (Tony Dalton)، زان مک‌کلارنون (Zahn McClarnon) برایان دارسی جیمز (Brian d’Arcy James) و آلاکا کاکس (Alaqua Cox) در نقش مایا لوپز (Maya Lopez) هستند. ریس توماس (Rhys Thomas)، برت (Bert) و برتی (Bertie) وظیفه تهیه کنندگی و کارگردانی این سریال را بر عهده دارند. نظر شما درباره تریلر منتشر شده و سخنان دست اندرکاران چیست؟ این سریال را چگونه می‌بینید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا