روند ساخت Hawkeye چگونه پیش می‌رود؟

این اثر اواخر سال جاری میلادی از راه می‌رسد

روند ساخت Hawkeye چگونه پیش می‌رود؟ سورنا رضایی ۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
روند ساخت Hawkeye

جرمی رنر بازیگر و خواننده آمریکایی با قرار دادن یک تصویر در استوری اینستاگرام خود، اطلاعات تازه‌ای را از روند ساخت Hawkeye منتشر کرد.

مارول سرانجام با پخش WandaVision در ژانویه سال جاری میلادی وارد حوزه استریم شد و این روند را با انتشار The Falcon and The Winter Soldier در مارس ادامه داد. سریال مشترک فالکون و سرباز زمستان طی روزهای آتی به انتهای فصل اول خود می‌رسد. در حالی که گروهی از علاقه‌مندان منتظر هستند قسمت پایانی در دسترس قرار بگیرد، گروهی دیگر خود را برای تماشای سریال‌های جدید آماده می‌کنند که یکی از آن‎‌ها Hawkeye نام دارد. برخلاف نامی که انتخاب شده، سریال تنها به کلینت ارتون با نقش‌آفرینی جرمی رنر (Jeremy Renner) اختصاص نداشته و به کیت بیشاپ با نقش‌آفرینی هیلی استاینفید (Hailee Steinfeld) هم می‌پردازد.

از دیگر بازیگرانی که به Hawkeye پیوسته‌اند می‌توان به ورا فارمیگا (Vera Farmiga)، فرا فی (Fra Fee)، برایان دارسی جیمز (Brian d’Arcy James)، تونی دالتون (Tony Dalton) و علاکوا کاکس کاکس (Alaqua Cox) اشاره کرد. فارمیگا بازیگر فیلم‌های کانجورینگ نقش مادر کیت بیشاپ را جلوی دوربین ایفا می‌کند. نقش جیمز مشخص نیست اما دالتون و فی برای ایفای نقش‌های سوردمن و کلاون با مارول به توافق رسیده‌اند. کاکس هم شخصیت اکو را جلوی دوربین به تصویر می‌کشد. اکو در کمیک بوک‌ها نخست یک قاتل حرفه‌ای بوده و طی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرد به فعالیت‌های ابرقهرمانانه بپردازد. در صورتی که شایعه‌ها حقیقت داشته باشند، فلورنس پیو (Florence Pugh) هم در سریال حاضر خواهد بود.

جرمی رنر چندی پیش تصویری را در بخش استوری اینستاگرام خود قرار داد که اطلاعات تازه‌ای را از روند ساخت Hawkeye در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. او ضمن تشکر از دست‌اندرکارن پروژه، دیگر بازیگران و مدیران مارول تایید کرد فیلمبرداری سریال به پایان رسیده است. تصویری که رنر برای استوری انتخاب کرده، صورت گریم شده‌اش را نشان می‌دهد؛ گریمی که قطعا به یک صحنه اکشن تعلق دارد. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

Hawkeye در حال حاضر تاریخ انتشاری ندارد اما طبق اندک اطلاعات رسمی موجود، مارول می‌خواهد آن را اواخر سال جاری میلادی منتشر کند. استودیو آمریکایی برنامه‌های زیادی برای ماه‌های انتهایی سال دارد. Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در سپتامبر اکران شده پس از آن نوبت به Eternals و Spider-Man: No Way Home می‌رسد که به ترتیب در نوامبر و دسامبر روی پرده نقره‌ای خواهند رفت. در این میان، شاهد انتشار Ms. Marvel خواهیم بود که مانند سریال اختصاصی هاکای در ماه‌های انتهایی از راه می‌رسد. ظاهرا مارول قصد دارد با انتشار پشت سر هم آثار خود غیبت یک ساله آثارش را جبران کند.

طبق پیش‌بینی‌ها کلینت بارتون در جریان Hawkeye کیت بیشاپ را آموزش داده و سپس هویت هاکای را به او می‌سپارد؛ اتفاقی که زمینه‌ساز شکل‌گیری نسل جدیدی از ابرقهرمانان می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا