#مهسا_امینی

جوایز Halo Infinite به اعضای سرویس ایکس‌باکس گیم پس

هر ماه اسکین سلاح و 2XP!

بازیکنان Halo Infinite

طبق اعلام رسمی، ظاهرا بازیکنان Halo Infinite که در سرویس Xbox Game Pass Ultimate عضو باشند، اوایل هر ماه میلادی می‌توانند جوایزی را دریافت کنند که صرفا مخصوص آن‌ها خواهد بود!

در حال حاضر بخش چند نفره بازی Halo Infinite چه عضو گیم پس باشید یا نباشید، برای تمامی دارندگان کنسول‌های ایکس باکس و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. با این حساب، تنها کافیست تا دیتا مورد نظر را دانلود کرده و سپس وارد بازی شوید، همین! با این وجود برخی مشکلات درباره این بخش وجود دارد که مهم‌ترین آن، ظاهرا مسئله بتل پس است. به گفته جمعی از کاربران و استریمرهای معروف، این سیستم جدید که خیلی کند جوایز را به دست کاربران می‌رساند، چندان هم کارآمد نیست و تفاوت بین بازیکنان حرفه‌ای و تازه‌وارد را خیلی کم نشان می‌دهد. به عبارتی شما اگر در یک بازی کوتاه ۳۰ کشته هم بگیرید و برنده هم شوید، به همان اندازه XP می‌گیرید که بازیکنان تیم بازنده می‌گیرند!

با این حال این مشکل در فصل اول و احتمالا با عرضه رسمی بخش داستانی بازی برطرف خواهد شد، اما نکته اینجاست که برای گرفتن XP بیشتر، برخی راهکارهای خاص وجود دارد. برای مثال شما می‌توانید به سراغ چالش‌های بتل پس بروید و با انجام دادن آن‌ها به ازای هرکدام تا ۴۰۰ XP هم بگیرید. این در حالی است که چالش‌ها بسیار محدود هستند و با انجام دادن همه آن‌ها، باید یک هفته صبر کنید تا لیست به روزرسانی شود!

با این حساب به دنبال راه دیگری می‌گردید؟ کارت 2XP چاره کار شما خواهد بود! این کارت‌ها برای مدتی محدود، باعث می‌شوند تا بتوانید مقدار XP به دست آورده خود بعد از هر بازی را دوبرابر کنید و به عبارتی زحمت شما عملا نصف می‌شود! حال این کارت‌ها را از کجا به دست می‌آورید؟

در حالی که این کارت‌ها خریدنی هستند، بازیکنان Halo Infinite عضو سرویس گیم پس آلتیمیت می‌توانند سر هر ماه ۴ کارت اکس پی دو برابر و همچنین چهار کارت برای تعویض ماموریت هفتگی را دریافت کنند. بدین ترتیب، می‌توانید صرفا با عضویت خود در گیم پس، هر ماه این جوایز را دریافت کنید که یکی برای دو برابر کردن XP و دیگری برای حذف کردن چالش‌های سخت و جایگزین کردن با موارد آسان‌تر است. همچنین طبق اعلام رسمی، در کنار این جوایز شما یک اسکین سلاح (یا هر هدیه دیگری) را هم دریافت خواهید کرد که برای مثال، در این ماه طرح Pass Tense سلاح MA40 در دسته AR خواهد بود.

جدای از این مورد نیز ظاهرا در ماه دسامبر بازی‌های بسیاری از جمله Stardew Valley و Aliens: Fireteam Elite به سرویس گیم پس اضافه خواهند شد که می‌توانید با داشتن عضویت آن‌ها را تجربه کنید. لازم به ذکر است که جوایز این ماه بازیکنان Halo Infinite که در سرویس گیم پس آلتیمیت عضو هستند، در روز ۱۷ آذر (۸ دسامبر)، همزمان با عرضه رسمی بخش داستانی بازی به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا