نمایش بعدی Halo Infinite روی بخش کمپین تمرکز خواهد داشت

احتمالا نمایش بخش چندنفره به رویداد بعدی مایکروسافت موکول خواهد شد

نمایش بخش کمپین Halo Infinite

به نظر می‌رسد که نمایش بعدی Halo Infinite که طی رویداد ماه جولای ایکس‌باکس نشان داده می‌شود، روی بخش کمپین این بازی تمرکز خواهد کرد.

همان طور که می‌دانید بعد از مدت‌ها انتظار بالاخره شرکت مایکروسافت تاریخ برگزاری رویداد مربوط به بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس را در هفته‌ی گذشته مشخص کرد. این رویداد که قرار است طی آن از برخی عناوین انحصاری این کنسول نسل نهمی رونمایی شود، در تاریخ ۲ مرداد ماه سال جاری (مصادف با ۲۳ جولای ۲۰۲۰ میلادی) برگزار خواهد شد.

بدون شک یکی از جذاب‌ترین نمایش‌های این رویداد به نسخه‌ی جدید سری هیلو اختصاص خواهد یافت. با توجه به پستی که در Halowaypoint منتشر شده، نمایش بعدی بازی Halo Infinite روی بخش کمپین تمرکز خواهد داشت و احتمالا نمایش‌های مربوط به بخش چندنفره طی رویداد بعدی ایکس‌باکس نمایش داده می‌شود.

تا به امروز تنها دو تریلر سینماتیک از این بازی مورد انتظار نمایش داده شده است. ویدیویی که در کنفرانس مایکروسافت طی مراسم E3 2019 پخش شد، تریلری سینماتیک بود که بخش کوتاهی از کمپین این بازی را نمایش می‌داد اما تا به امروز هیچ اطلاعاتی از گیم‌پلی بازی منتشر نشده است. با این تفاسیر، اگر خبر منتشر شده توسط Halowaypoint صحیح باشد، تا دو هفته‌ی دیگر می‌توانیم شاهد اولین نمایش از گیم‌پلی بخش داستانی بازی Halo Infinite باشیم.

شاید جالب باشد بدانید که حدود دو سال پیش گزارش‌هایی مبنی بر عرضه‌ی جداگانه بخش چندنفره و تک‌نفره‌ی هیلو اینفینیت منتشر شده بود؛ هر چند که چنین چیزی بعید به نظر می‌رسد، اما تا به امروز استودیوی 343Industries و Xbox Game Studios واکنش خاصی نسبت به این گزارش نشان نداده‌اند.

انتظار می‌رود که در کنار گیم‌پلی هیلوی جدید، شاهد اولین نمایش از گیم‌پلی بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 هم باشیم. ضمن این که قرار است طی این مراسم از بازی مبهم استودیوی The Initiative هم رونمایی شود.

بازی Halo Infinite در تعطیلات کریسمس پیش رو برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و همچنین رایانه‌های شخصی (ویندوز 10) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا