#مهسا_امینی

نقدها و میانگین نمرات بازی Halo Infinite اعلام شد

انتظارات برآورده شد

میانگین نمرات بازی Halo Infinite

طبق اعلام رسانه‌های مختلف، میانگین نمرات بازی Halo Infinite به تازگی منتشر شده که نشان می‌دهد اکثرا آن را شاهکار، و برخی قابل قبول و خوب می‌دانند.

پس از یک سال کامل تاخیر در عرضه بازی Halo Infinite، بالاخره در حال نزدیک شدن به روز عرضه آن هستیم و طبق معمول در دنیای بازی‌های ویدیویی، نقدهای مربوط به این اثر نیز کمی زودتر از عرضه جهانی آن توسط رسانه‌های مختلف منتشر شده است. با این حال در بررسی‌های انجام شده روی این بازی، برخلاف آنچه برخی از کاربران فکر می‌کردند، شاهد نمرات بالا و خوبی هستیم که همگی نشان‌دهنده فوق‌العاده بودن این عنوان هستند. به هر حال سال گذشته دلیل تاخیر در عرضه Halo Infinite، تریلری بود که از آن منتشر شد؛ طوری که در آن به دلیل برخی ضعف‌های گرافیکی، افراد کار آن را تمام شده می‌دانستند!

در واقع حرمت هوشمندانه ایکس باکس و همچنین استودیو 343 Industries این بازی را از آنچه که قرار بود که به آن تبدیل شود نجات داد و در نتیجه، امروز شاهد اکثریت نقدهای مثبت و فوق‌العاده درباره آن هستیم.

نمرات بازی Halo: Infinite

  • پلتفرم رایانه شخصی با ۱۱ نقد – ۸۱
  • ایکس باکس با ۶۸ نقد – ۸۷

در میان بررسی‌های انجام شده، اکثر نمرات بالای ۸۰ هستند و حتی نمره کامل ۱۰۰ را هم می‌توانیم پیدا کنیم، اما تعدادی از رسانه‌ها مانند Screen Rant هم به آن نمره پایین‌تر ۷۰ را داده‌اند. با این حساب، در ادامه برخی از این نظرات منتقدان را با نمرات کم و زیادی که رسانه‌ها به بازی Halo Infinite داده‌اند را مرور می‌کنیم.

نقد Windows Central

نمره – ۱۰۰

بازی Halo Infinite یک عنوان بی‌نظیر بود که به شدت سطح انتظارات من را رد کرده است. با المان‌های جدید و حفظ همان حالت همیشگی سری Halo، می‌توان گفت که استودیو 343 Industries یک ایده‌آل را ساخته است.

نقد VG247

نمره – ۱۰۰

عنوان Halo Infinite بی‌نقص نیست و برخی مشکلات را می‌توان در آن پیدا کرد اما در مجموع، ساخت آن مستحق امتیاز کامل است؛ چراکه این دقیقا همان چیزی است که Halo باید باشد! از آنجا که طی سالیان گذشته گفته‌های بسیاری درباره کم‌پیدا شدن عناوین سری Halo وجود داشت، این بازی یک «نه» بزرگ به این جریانات بود تا کاربران بدانند که هنوز کار Halo تمام نشده است! (کنار رفتن Halo) حتی نزدیک هم نبود و هنوز ارزش دارد و فوق‌العاده است. نمی‌دانم که در آینده مسیر بازی با آپدیت‌های مختلف به کجا کشیده می‌شود، اما آنچه که اکنون برای تجربه وجود دارد تجربه‌ای بی‌نظیر را ارائه می‌کند.

نقد Game Informer

نمره – ۹۳

مثل خیلی دیگر از کاربران، من هم از اینکه چرا بازی Halo Infinite هنگام عرضه حالت چند نفره Co-Op را ندارد ناراضی هستم؛ آن هم فقط به خاطر اینکه این حالت از بازی، طی سالیان اخیر به بخشی از هویت فرنچایز Halo تبدیل شده است. با این وجود نباید بازی را به خاطر مواردی که کاش در آن بودند قضاوت کنم و باید روی محتوای حاضر تمرکز کرد. با این حساب، Halo Infinite یک موفقیت بی چون و چرا محسوب می‌شود! حال فرقی نمی‌کند که یک تجربه ماجراجویی با داستانی گسترده را بخواهید، یا اینکه در حالت PvP با دیگر بازیکنان قصد رقابتی هیجان‌انگیز را داشته باشید؛ Halo Infinite هر دو را به بهترین شکل ارائه می‌کند!

نقد DualShockers

نمره – ۹۰

در سالگرد ۲۰ سالگی فرنچایز، می‌توان گفت که Halo Infinite بزرگ‌ترین، خلاقانه‌ترین و بهترین عرضه بین تمامی عناوین سری را داشته است. با بازگردانی همان فرم و حالت قدیمی به هر دو حالت داستانی و چند نفره، واقعا عنوان Infinite یک تور بی‌نظیر از برند ایکس باکس است.

نقد Digital Trends

نمره – ۸۰

بازی Halo Infinite قرار نیست تا سبک سری را عوض کند، اما از طرفی می‌تواند در هر دو حالت داستانی و چند نفره به شدت سرگرم کننده باشد؛ چیزی که به مرور زمان فقط بهتر و بهتر خواهد شد.

نقد Screen Rant

نمره – ۷۰

واقعا باشکوه است که ما می‌توانیم شاهد تبدیل شدن Halo Infinite به بهترین بازی دوره خود باشیم؛ طوری که به یک عنوان شوتر برتر شناخته می‌شود. با این وجود، این بازی هنوز به این مرتبه نرسیده و نمی‌توان گفت که دقیقا چه زمانی خواهد رسید.

لازم به ذکر است که نمرات و نقدهای بازی Halo Infinite هیچکدام منفی نیستند! در نتیجه می‌توان به نحوی مطمئن بود که تجربه این عنوان، فوق‌العاده جذاب و سرگرم‌کننده خواهد بود.

بازی Halo Infinite فردا در روز ۱۷ آذر (۸ دسامبر) عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا